Ak Parti adayı Çelik: Destek sizden, hizmet bizden 

0
8

Ak Parti Milletvekili adayı Adil Çelik, çalışmalarını aralıksız sürdürerek Balıkesir’i karış karış dolaşmaya devam ediyor. Manyas ve Marmara’da vatandaşlarla buluşan Çelik, esnaf ziyareti yaparak vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Çelik, Eski Manyas, Boğazpınar, Kızıksa ve Salur mahallerini Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ile birlikte ziyaret ederek, Boğazpınar’da iftara katıldı.

Manyas’taki programları esnasında Salur Mahallesinde konuşan Ak Parti Balıkesir Milletvekili adayı Adil Çelik, “Bu seçimin çok önemli, ülkemizi iç ve dış güçlerden korumak, yarım kalan hizmetlerimizi tamamlamak için sizlerden destek istiyorum, Destek sizden, hizmet bizden” dedi.

“BİZİM ANLAYIŞIMIZDA MİLLETE HİZMET VAR”

Çelik, şöyle konuştu: “Hükümetimiz 16 yıldır yaptığı her şeyde vatandaşlarımızın refahı için hizmet etti. Görüldüğü üzere, yaptıklarımızı çekemeyenler, ülkemizin büyümesini istemeyen iç ve dış güçler bize hep saldırdılar, saldırmaya devam ediyorlar. Biz milletimiz sayesinde çok güçlü bir devletiz. Milletimizde Ak Parti’ye desteğini hiç esirgemedi, yine de esirgemeyecektir. Çünkü bizim anlayışımızda millete hizmet vardır. Manyas’a zamanında çok hizmetler ettik yine edeceğiz. Türkiye’nin en büyük baraj projesini burada hayata geçirdik. Yaptığımız hizmet sayesinde bölge çiftçimiz kazandı, onların sayesinde esnafımız kazandı. Büyükşehir Belediyemiz Manyas’a kapalı pazar yeri yapmak istedi. Bu hizmeti yerelde hangi parti olursa olsun biz yapmak istedik fakat pazaryerinin yapılmasına engel olmak için CHP’li belediye idare mahkemesine dava açarak bu hizmeti durdurdu.

Biz her kesime sahip çıkarken bu belediyenin vatandaşa vereceğimiz hizmeti durdurması yazıktır, günahtır. Hizmet kervanımız devam edecektir, bu bayrağı da bizler devraldık. Hizmetin adresi Ak Parti’dir. Sizin destekleriniz ve duanız bizden yana olsun. Destek sizden, hizmet bizden.”

Seçim çalışmalarına Marmara Adasına geçerek devam eden Ak Parti Balıkesir Milletvekili adayı Adil Çelik, burada İlçe Başkanı Gül Ağaoğlu ve Belediye Başkanı Süleyman Aksoy tarafından karşılandı. Avşa Adası, Yiğitler Mahallesi, Marmara Adası, Gündoğdu, Çınarlı, Topağaç, Asmalı, Saraylar Mahallelerinde bir dizi ziyarette bulunan Çelik, esnaf ve vatandaşların talep ve şikayetlerini dinledi. Orhan KÖKEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here