Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Büyükgümüş: En büyük gücü gençlerden alıyoruz

0
4

Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Balıkesir’de partili gençlerle bir araya geldi. Büyükgümüş, “Teşkilatlarımızla 24 Haziran seçim sonuçlarını il il masaya yatırarak genel seçimdeki eksikliklerimizi hızlı bir şekilde yerel seçimlerde giderici çalışmaları başlatacağız. Çünkü bizler inanıyoruz ki; Ak Parti en büyük gücünü gençlik kollarımızdan alıyor” dedi.

Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Balıkesir İl Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri ve İlçe Gençlik Kolları Başkanları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Büyükgümüş, “Ak Parti Gençlik Kolları olarak seçimin ardından hem seçim değerlendirmesinde bulunduğumuz hem de önümüzdeki dönem yapacağımız çalışmaları planladığımız toplantılar zincirimizin bir halkasını daha Kuva-yi milliye şehrimiz Balıkesir’de gerçekleştiriyoruz.

Bizler, gençlik adına neler yapacağımızı, önümüzdeki dönemde hedeflerimizi ve yerel seçim gündemimizi hep beraber istişare etmek adına gittiğimiz illerde il yönetimlerimizle, ilçe başkanlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, bir araya geliyor, belediye başkanlarımızı ve il başkanlığımızı ziyaret ediyoruz.

Bu ziyaretlerimiz sonucunda teşkilatlarımızla, 24 Haziran seçim sonuçlarını il il masaya yatırarak genel seçimdeki eksikliklerimizi hızlı bir şekilde yerel seçimlerde giderici çalışmaları başlatacağız. Çünkü Bizler inanıyoruz ki Ak Parti en büyük gücü Gençlik kollarımızdan alıyor. 24 Haziran seçimlerinde Balıkesir Gençlik Kollarımız enerjisiyle, vizyonuyla, yaptıkları fedakarca çalışmalarıyla Ak Parti’ye güç katarak Balıkesir’imizi şahlandırmıştır. İnanıyorum ki; Balıkesir, sizler sayesinde yeni dönem yerel seçimlerde de bu şahlanıştan en güçlü şekilde yararlanacak şehirlerimizin başında gelecek, beş yıl daha güçlü bir şahlanışı Ak Parti ile birlikte yaşayacaktır.

Her birinize 24 Haziran seçimlerinde fedakarca yaptığınız çalışmalar ve elde ettiğiniz başarıdan dolayı  teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Büyükgümüş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, İl Başkanı Hasan Demiraslan ve genç MÜSİAD’ı ziyaret etti. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here