Ak Partili vekillerden Başkan Cankul’a teşekkür

0
3

Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul’u ziyaret etti.

Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Kepsut Ali Osman Sali Parkı’nda buluştu. Teşekkür ziyaretinde bulunan milletvekilleri Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul’u tebrik etti. Ziyarette Ak Parti Kepsut İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, kadın kolları, gençlik kolları, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, “Bizler halkımız için çalışıyoruz. Hemşehrilerime ben de buradan sizler aracılığı ile teşekkürlerimi iletiyorum. Bizler birlik beraberlik içinde var olduğumuz sürece her seçimden galip çıktık. Allah dirliğimizi ve birliğimizi bozmasın” dedi.

9 Ağustos’ta yapılacak olan yağlı pehlivan güreşlerine davette bulunan Başkan Cankul, “Siz vekillerimiz bizim arkamızda durduğunuz sürece hiçbir engel yoktur” dedi.

ÇELİK: BAŞKAN CANKUL BİRİNCİ ÇIKACAK

Milletvekili Adil Çelik, “Kepsut’a baktıkça bütün kırsal mahallelerde gitmediğim yer kalmadı. Birlikte çok mücadele verdik, çok çalıştık ve meyvesini aldık. Durmak yok yola devam dedik. 2-3 ay sonra yeniden seçim çalışmalarına başlayacağız. Bizim AK Parti olarak çok büyük bir avantajımız var. Bizim Reis tek başına bir marka. Reis’in arkasında siyaset yapmak çok kolay. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan dünyanın lideri. İsmail Başkan ile hep uyum içinde çalıştık. Yakında da yerel seçimler var. Başkan yine birinci çıkacaktır” dedi.

UYGUR: BU SEÇİMLER ÇOK ÖNEMLİYDİ

Milletvekili Belgin Uygur, “Seçim döneminde Kepsut’a çok sık gidip geldik. Sizleri ben ailem olarak görüyorum. Seçim döneminde çok çalıştık. Allah’a şükürler olsun Ak Parti 16 yıldır bütün seçimlerde büyük farkla kazandı. Bu seçimler çok önemliydi. Bütün milletimiz ve teşkilatımız bayrağımıza sahip çıktı. Balıkesir çok güzel bir sonuç elde etti. 4 olan vekil sayımızı 5’e çıkardı. Sizlere hizmet edebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Hepinize buradan teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

SUBAŞI: HER SEÇİMDEN GALİP ÇIKACAĞIZ

Milletvekili Yavuz Subaşı da yaptığı konuşmada, “Muhalefet partileri birçok yaptığımız işlere hep engel olmaya çalıştılar. Bizleri yıkmak için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Biz liderimizle birlikte bunların hepsiyle mücadelemizi sürdüreceğiz. Sizlere çok teşekkür ederim. Muhalefet kazanamadığı her seçimi şaibeli olarak gören bir zihniyettir. Bizler sizlerden aldığımız güç ile her seçimden galip çıktık ve çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

CANBEY: GÜÇLÜ TÜRKİYE’YE İHTİYAÇ VAR

Milletvekili Mustafa Canbey, “Biz güçlü bir Türkiye yaratıyoruz. Bizler birlik olduğumuz sürece bütün zorlukların üstesinden geliyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a tehditler geliyor. Böyle bir dönemden geçiyoruz. Bu dönemde sizler AK Parti’ye güç verdiniz. Böyle bir dönemde Cumhurbaşkanımıza ve Balıkesir’e güç verdiniz. Allah birliğimizi bozmasın” dedi.

AYDEMİR: KEPSUT BİR MARKA

Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir ise yaptığı konuşmada, “Kepsut ilçemiz bir marka. Kepsutlu vatandaşlarımızın nerede bir sorunu olursa beni hiç çekinmeden arayabilirler. Kepsut seçimlerden büyük başarı elde etti. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Hizmetlerimiz hep sizler için olacak” dedi.

KAFAOĞLU: KEPSUT’A HİZMETLERİMİZ HİÇ BİTMEYECEK

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ise, “Her girdiğimiz seçimde başarıları imza atan güzel ilçemiz Kepsut yine galip gelmeyi başardı. Kepsut Belediye Başkanı ile birlikte güzel işlere imza atıyoruz. Vefalı yurdun vefalı ilçesinde bir hizmet aşkı var. İlçemizde çok güzel hizmetler oluyor. Konferans salonu bitti, yollar ile çalışmalar devam ediyor. Arıtma tesisinin bitmesine az kaldı. Sedde boyu projemiz başlayacak. Kepsut’a hizmetlerimiz hiç bitmeyecek” dedi.

DEMİRASLAN: HEDEFE KOŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan yaptığı konuşmada, bütün ilçelere teşekkür ziyaretlerimiz sürüyor derken, “Çok güzel bir karşılama oldu, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul ve ekibi büyük bir başarıya daha imza attı. Birlik ve beraberliğimiz olduğu sürece başarımızın ardı arkası gelmez. Hep beraber aynı hedefe koşmaya devam edeceğiz. Çok güzel bir netice aldık. Cumhurbaşkanımız özel olarak tebriklerini iletti” dedi. Muzaffer KARAKOYUN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here