Akşener yarın Balıkesir’de

0
2

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, yarın saat 15:00’de Kuva-yi Milliye Meydanı’nda Balıkesirlilere seslenecek, il teşkilatının açılışına yapacak.

Balıkesir programı öncesi yaptığı açıklamayla Balıkesirlilere seslenen İYİ Parti Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Türkiye’nin yaşadığı kabustan uyanacağını söyledi.

Akşener, “Kuva-yi Milliye’ye büyük destek veren Balıkesir ayrı bir öneme sahip. Tarımdan turizme, hayvancılıktan sanayiye kadar her alanda Türkiye İYİ olsun diye yola çıktık. Balıkesir’in sorunlarını çok iyi biliyorum. Sizlere söz veriyorum Kuva-yi Milliye ruhuyla başlatacağımız projelerle ülkemiz bu kabustan uyanıp, Türkiye yeniden ayağa kalkacak” dedi.

“ZEYTİN AĞAÇLARINA KİMSE DOKUNAMAYACAK”

Balıkesir’in sorunlarını çok iyi bildiğini ve İYİ Parti iktidarıyla kısa sürede sorunların aşılacağını belirten Akşener, Balıkesirlilere zeytinyağını dünya markası yapma sözü verdi.

Akşener, “16 yılda Türkiye’nin  tarım ve hayvancılığını bitirdiler. Balıkesir’de çiftçiyi toprağa küstürdüler. Köylerinizin boşaldığını, tarlalarınızın ekilmediğini, gençlerin işsizlikten göç ettiğini biliyorum. İYİ Parti iktidarıyla tek bir zeytin ağacına bile kimse dokunamayacak. Balıkesir zeytinyağını dünya markası yapıp çiftçimizi güldüreceğime söz veriyorum. Bu tarlalar yeniden ekilip biçilecek” diye konuştu.

“TÜRKİYE BALIKESİR FESTİVALLERİNDE BULUŞACAK”

24 Haziran’dan sonra herkesin rahat bir nefes alacağını da sözlerine ekleyen Akşener, “Türkiye, Pehlivan Güreşlerinde de Yörük Şenliklerinde de Zeytin Festivalinde de Balıkesir’de buluşacak. Neredeyse yetiştiriciliğini bitirme noktasına getirdikleri ‘Balıkesir Kuzuları’ yeniden yaylalarda otlayacak. Balıkesir turizmde hayvancılıkta ve tarımda dünyanın merkezi olacak kadar verimli bir şehir olmasına rağmen kamu yatırımlarında unutulan bir kent.

Balıkesir’in uğradığı tüm haksızlıkların giderilmesi için seferberlik ilan edeceğim. İYİ Parti’nin neler yapabileceğini İlk yüz gün içinde hissedeceksiniz. Balıkesirli, nasıl güzel günlere kavuştuğunu görecek” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here