‘Amiral Kaptan’a kaftan

0
4

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, yeni yönetim kurulu üyeleriyle Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti. Demiraslan, ‘Balıkesir’in Amiral Kaptanı’ dediği Kafaoğlu’na kaftan hediye etti.

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ve yönetim kurulu üyeleri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Kafaoğlu, yeni yönetimi tebrik etti, başarılar diledi.

Başkan Zekai Kafaoğlu, yeni yönetimin içerisinde farklı meslek dallarından kişilerin olduğunu söyledi.

“BALIKESİR’DE YENİDEN TARİH YAZACAĞIZ”

Yeni il yönetimine güvendiğini ve inandığını hatırlatan Kafaoğlu, “İl başkanımız gençlik kollarından geliyor. Kendisinin ne kadar gayretli ve çalışkan olduğunu biliyorum. Güzel bir yönetim kurulu oluştu, aşure tadında bir yönetim oldu. Her zaman teşkilatların emrinde ve hizmetinizdeyiz. Sizlerde bize güç ve moral vereceksiniz. Kongreleri tamamladık, el ele gönül gönüle vererek yeniden tarihi yazmanın zamanı geldi. Bunu 30 Mart 2019 günü gerçekleştireceğiz. Önce inanacağız. Önce inanacağız. Henüz üç yıllık bir partiyken 2004’de Edremit’i, Bandırma’yı, Erdek’i, Balya’yı kazanmıştık. 15 yıllık iktidarız. Yapmadığımız hizmet kalmadı. Otoyollardan, hızlı trenlere, köprülerden, havalimanlarına kadar. Sağlıkta yaptığımız dönüşüme bir bakın. Eskiden hastanelerde muayene olamıyor, kuyruklarda bekliyorduk. Şimdi herkesin aile hekimi var, istediği eczaneden ilacını alabiliyor, hatta evlerine kadar ilaçlar geliyor. Nereden nereye geldik. Eğitimde nerelere geldik. Anlatılacak çok hizmet var. Ne yapmadık ki” dedi.

“SÖZDE DEĞİL ÖZDE BÜYÜKŞEHİR”

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan da; “Her kesimden arkadaşımızla yönetim oluşturduk. Balıkesir’i sözde değil özde bir Büyükşehir yapmak için çalışacağız. Başkanımız göreve geleli kısa bir süre olsa bile kolları sıvadınız ve halk nezdinde barışık, halkla içiçe bir profil çizerek özlenen bir tablo çizdiniz. Teşkilatın içinden gelen birisisiniz ve teşkilat ile uyumunuz güzel. Teşkilata her zaman destek oluyorsunuz. Belediye başkanlarıyla, milletvekilleriyle, teşkilatlarıyla güzel bir ekip iş başında. Bizim ekip inançlı” dedi. Orhan KÖKEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here