Başkan Kula: Elimizi taşın altına koymaya hazırız

0
4

Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti. Kula, “Her zaman Balıkesir için elimizi taşın altına koymaya hazırız” dedi.

Balıkesir Ticaret Odası (BTO) Başkanı Rahmi Kula, Meclis Başkanı Okan Telaşeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti.

BTO Başkanı Rahmi Kula ziyarette yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Ticaret Odası olarak her zaman Balıkesir için ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını, şehrin gelişmesi, büyümesi ve yatırımcının gelmesi adına çalışmalar yürüteceklerini söyleyen Kula, oda olarak yapacakları faaliyetleri aktardı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da, ekonomiye katkı sağlayan, istihdam yaratan işadamlarının önemine vurgu yaptı. Kafaoğlu, “Balıkesir’in daha da ileriye gitmesi sizlerin destekleri ve katkıları ile olacak. Ticaret Odası Balıkesir’in önemli bir sivil toplum kuruluşu. İşadamları olarak sizlerin Balıkesir ile ilgili yapacağı her çalışmaya biz de destek vermeye hazırız, sizlerin yanında olacağız”  dedi. Orhan KÖKEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here