Başkan Saka, Kılıçdaroğlu ile görüştü

0
5

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu görüştü. Saka, Kılıçdaroğlu’na belediye çalışmaları hakkında rapor sunarken; Edremit ve Balıkesir’deki siyasi konular üzerine değerlendirmede bulundu.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile genel merkezdeki makamında görüşme gerçekleştirdi.

Baş başa gerçekleşen görüşmede Belediye Başkanı Saka, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na belediye faaliyetlerine ilişkin rapor sundu. Tamamlanan ve devam eden projeler ile planlanan çalışmalar ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Ziyarette belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra güncel siyasi konular ile Edremit ve Balıkesir’deki siyaset üzerine de değerlendirmede bulunuldu.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, çalışmaları takip ettiğini belirterek Edremitlilere selamlarını gönderdi. Belediye Başkanı Kamil Saka, görüşme sonrası yaptığı değerlendirmede; “Genel Başkanımızla yararlı bir görüşme gerçekleştirdik.  Faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirmede bulunduk” dedi. Görüşmede Başkan Saka’ya Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin ve Mehmet Ertaş eşlik etti. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here