Büyükşehir çalışmalara başladı

0
6

Yeni sezonda Balıkesir Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Büyükşehir Belediyespor, çalışmalara başladı. Sezonun ilk antrenmanında futbolcular ile tanışan Başkan Mehmet Kelemençe yeni sezonda başarı diledi.

2018-2019 Futbol sezonunda Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, önceki gün Tesislerde toplanarak yeni sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Antrenman öncesi Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mehmet Kelemençe ve yönetim kurulu üyeleri futbolcular ile tanıştı.

KELEMENÇE: FARKLI BİR TAKIM İZLETECEĞİZ

Yeni sezonda hedeflerinin öncelikle centilmence bir mücadele olduğunu belirten Başkan Kelemençe, “Bu sezon hedefimiz iyi futbol ve başarılı sonuçlar elde etmek. Takım olarak yaş ortalaması düşük bir kadro oluşturduk. Taraftarlarımız yeni sezonda farklı bir Büyükşehir Belediyespor izleyecekler” dedi.

Başkan Mehmet Kelemençe tanışma toplantısında futbolculara tatlı ikram etti. Daha sonra Teknik Sorumlu Zafer Özkanay yönetiminde sezonun ilk antrenmanı gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyespor sezona günde çift antrenman ile hazırlanacak. İlk hafta antrenmanlarını Değirmen Boğazı’nda genel dayanıklılık olarak gerçekleştireceklerini dile getiren Zafer Özkanay, “Yeni sezon hazırlıklarımıza start verdik. Bu sezon genç oyuncularımız ile tecrübeli oyuncularımızı kaynaştıracağız. Yaş ortalamamız biraz daha düştü. Geçen sezon son anda kaçırdığımız şampiyonluğu bu sezon yakalamak istiyoruz” dedi. 

ÖZKANAY: ADIMIZDAN SÖZ ETTİRECEĞİZ 

Bunun için çok çalışacaklarını belirten Zafer Özkanay, “Günde çift antrenman ile hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Yeni sezonda iyi futbol oynayan, koşan ve futbolu ile adından söz ettiren bir Büyükşehir Belediyespor izlettireceğiz. Başkanımız Mehmet Kelemençe ve yönetim kurulunun destekleri bizim için moral olacak. Onları sahada mahcup etmeyeceğiz” diye konuştu. Cengiz GÜNER

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here