Cankul dokunuşu

0
3

Kepsut’ta önemli değişikliklere imza atan Belediye başkanı İsmail Cankul, ilçenin sportif anlamda gelişimi için de çaba sarf etmeye devam ediyor.

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, yapımı kısa sürede tamamlanarak, hizmete giren Kepsut Sentetik Saha’da çalışmalarını sürdüren sporcuları ziyaret etti. Yapılan antrenmanları izleyen Başkan Cankul, Kepsut Belediyespor Başkanı Halil Oğuz’dan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

İlçede sporun gelişimine önem verdiklerini dile getiren Başkan Cankul, “Gençlerimizin kötü alışkanlıklar edinmesinin önüne geçmek, onlara sağlıklı bir yaşama kavuşturmak adına göreve geldiğimizden bu yana çok hassasiyetle üzerinde duruyoruz. İlçemizde ki spor kulüplerinin imkanları belli. Bizde kendi imkânlarımızı kullanarak takımlarımıza destek olduğumuz gibi çeşitli branşlarda 300’e yakın sporcu yetiştiriyoruz” dedi.

Kepsut’ta spor adına ciddi adımlar attıklarını belirten Başkan Cankul, “İlçede 102 voleybol, 48 basketbol, 120 futbol ve 30 çeşitli branşlarda kursiyerinin katılımıyla birlikte ilçede gözle görülür değişikliklere imza atmaya devam ediyoruz” dedi. Muzaffer KARAKOYUN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here