ÇELMAK sezonu tamamladı

0
4

Balıkesir ÇELMAK Spor Kulübü Sezon Kapanış Töreni 150 sporcu ve ailelerinin katılımı ile gerçekleştirdi.

Balıkesir ve ülke sporunun, sporcusunun gelişimi adına katkılarını büyüterek sürdüren ÇELMAK spor kulüplerinden Balıkesir Çelmak Spor Kulübü, Cumartesi günü gerçekleştirdiği bir tören ile “Basketbol Şubesi” sezon kapanışını gerçekleştirdi.

Çelmak Tarım Makinaları, spora olan desteğini 3 kulübü aracılığı ile devam ettiriyor. Balıkesir’de basketbola olan ilginin giderek yükselen değer haline gelmesi ile birlikte ÇELMAK kulüpleri aracılığı ile Balıkesir Basketbol alt yapısını desteklemeye başladı.

Basketbol şubesinin açılışını yapan Balıkesir Çelmak Spor Kulübü bünyesinde 150 altyapı basketbolcusu geleceğe umutla yürüyor. Geleceğin basketbolcularını yetiştiren Çelmak Basketbol’de 7 antrenör, sporcuların gelişimi adına faaliyetlerini devam ettiriyor.

Çelmak Spor Okulu’nun sezonu kapatması dolayısı ile sporcular ve aileleri ile bir araya gelerek motivasyonu arttırmak ve kurum kültürüne hizmet etmesi amacıyla düzenlenen bir tören ile sezon tamamlandı.

Kapanış töreninde konuşma yapan Çelmak Grup Başkanı İsa Tamer Çelik “ Bugün benim için çok özel bir gün. Balıkesir Çelmak Spor Kulübü’nün 150 alt yapı sporcusunu, ailelerini, antrenörlerini ve ekibi bir arada görünce fark ettim ki; bin kişiye yaklaşan çok büyük bir aile haline geldik. Sporcularımızın gelecek başarılarına emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Sosyal sorumluluk ve sosyal ortaklık felsefemiz doğrultusunda ki vizyonlarını hatırlatan İsa Tamer Çelik, “Bizler, Balıkesir’de kazanıyorsak, Balıkesir’e harcarız. Geleceğimiz olan gençlerimize yatırım yaparız. Bu vizyondan her zaman memnun kalmış ve özlemini duyduğumuz değerlere hizmet ettiğini görmekten mutlu olmuş durumdayız” dedi.

Büyüyüp, geliştiklerini belirten İsa Tamer Çelik, “Gençlerimiz ikili kariyerleri doğrultusunda Balıkesir Çelmak Spor Kulübü’nde doğru işler yapıyor. Aileleri fedakarlık göstererek evlatlarını doğru yerlere, doğru işler için yönlendiriyorlar. Tam da ihtiyacımız olduğu gibi. Tüm Balıkesir ve ülke spor camiasını destek veren sponsorları, hizmet edenleri ve özellikle sporcu ailelerini canı gönülden tebrik ediyorum” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here