CHP start verip, sahaya çıktı

0
2

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, dün bir grup milletvekili aday adayı ile birlikte parti binasında seçim startını verdi. CHP’li aday adayları partililer ile birlikte saha çalışması başlattı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Serkan Sarı, parti binasında bir grup milletvekili aday adayı ile birlikte düzenlediği toplantıda seçim startı verdi.

Sarı, milletvekili aday adayları ile birlikte toplantıda ‘Tamam’ yazılı afiş açarak, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Milletim tamam derse giderim’ sözüne gönderme yaparak ‘Tamam diyoruz’ dedi.

Sarı, “Aday adaylarımızla omuz omuza vererek iktidarı yolcu edeceğiz. Erdoğan ‘Milletimiz tamam derse gideriz’ dedi, biz de Erdoğan’a tamam diyoruz. CHP, Cumhuriyetin kurucusu ve koruyucusu olarak üzerine düşeni yapıyor. Halkımız ve milletimizle bu seçimleri kazanacağız.  Sloganımız ‘Türkiye’m kazanacak.’

33 arkadaşımız milletvekili aday adayı oldu. Şehir merkezinden seçim startını veriyoruz. Sokaklarda, mahallelerde halkımızı dinleyeceğiz. Ekonomi, eğitim, dış politika ve toplumsal barı öncelikli konularımız olacak” diye konuştu.

İl Başkanı Serkan Sarı’nın seçim startını vermesinin ardından milletvekili aday adayları şehir merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti, seçim çalışmasına başladı. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here