DSİ, Arkas’la start verecek

0
5

2018-2019 Voleybol Sezonu Bayanlar ve Erkekler 1’inci liglerinin fikstürleri bugün, Ankara Volley Hotel Toplantı Salonu’nda gerçekleşen kura çekimi sonucunda belli oldu. 7 Ekim’de start alacak Bayanlar 1. Lig A Grubu’nda mücadele edecek olan Balıkesir DSİ Spor, sezonun ilk karşılaşmasında Arkasspor’u konuk edecek.

Kura çekimine; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış ve kulüp temsilcileri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, “2018-2019 Voleybol Sezonu kura çekimine hoş geldiniz. Yeni sezonun tüm kulüplerimize ve sporcularımıza hayırlı olmasını diliyor, sakatlıksız, güzel mücadelelere sahne olan bir sezon olmasını temenni ediyorum” şeklinde ifadelerde bulundu.

TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu’nun ardından söz alan TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış yeni sezon statüsü ile ilgili bilgiler verdi ve tüm takımlara başarılar diledi.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise; yeni sezonun tüm kulüplere hayırlı olmasını dileyerek başarılar diledi.

Bayanlar 1. Lig A ve B Grubu’nda 1. Devre Karşılaşmaları 07 Ekim – 23 Aralık 2018 tarihleri arasında, 2. Devre karşılaşmaları 05 Ocak – 23 Mart 2019 tarihleri arasında, yarı final mücadeleleri ve final müsabakaları ise Nisan 2019’da oynanacak.

Erkekler 1. Lig A ve B Grubu’nda 1. Devre Karşılaşmaları 06 Ekim – 22 Aralık 2018 tarihleri arasında, 2. Devre karşılaşmaları 06 Ocak – 24 Mart 2019 tarihleri arasında, yarı final mücadeleleri ve final müsabakaları ise Nisan 2019’da oynanacak. (Haber Merkezi)

Balıkesir DSİ Spor’un ilk yarı fikstürü şöyle;

1.Hafta: Balıkesir DSİ – Arkasspor

 1. Hafta: Rota Koleji – Balıkesir DSİ
 2. Hafta: Balıkesir DSİ – Altınbaş Üniv. Yeşilyurt
 3. Hafta: Gelişim Spor – Balıkesir DSİ
 4. Hafta: Balıkesir DSİ – İzmir BŞB
 5. Hafta: Bahçelievler Voleybol – Balıkesir DSİ
 6. Hafta: Özateş – Balıkesir DSİ
 7. Hafta: Balıkesir DSİ – Salihli Belediye
 8. Hafta: Karşıyaka – Balıkesir DSİ
 9. Hafta: Balıkesir DSİ – Mehmet Erdem Marmara
 10. Hafta: Büyükçekmece Voleybol – Balıkesir DSİ
 11. Hafta: Balıkesir DSİ – Küçükyalı Y. Spor
 12. Hafta: Sarıyer Belediye – Balıkesir DSİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here