Edremit’e iki sağlık ocağı 

0
3

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, kurum ve kuruluşlar ile uyum içerisinde ilçeye yeni hizmetler kazandırıyor. Altınoluk ve Güre Mahallesi’nde Edremit Belediyesi tarafından tahsis edilen arsalar üzerine iki yeni Sağlık Ocağı yapıldı.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın göreve gelmesinden sonra diğer kurum ve kuruluşlar ile uyum ve işbirliği ile Edremit’e yeni yatırımlar kazandırılıyor. Edremit Belediyesi tarafından Sağlık Bakanlığı ile işbirliği içerisinde Altınoluk ve Güre Mahallesi’ne iki yeni sağlık ocağı kazandırıldı. Edremit Belediyesi tarafından tahsis edilen arsalar üzerinde yapılan iki yeni sağlık ocağı ile vatandaşların önemli bir ihtiyacı ortadan kaldırılmış olacak.

Edremit’in büyüyen ve gelişen yapısı ile metropol bir kent haline geldiğini ifade eden Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit Belediyesi olarak öncelikle diğer kurum ve kuruluşlarla barış ve işbirliğini sağladık. Büyüyen Edremit’imizde sorunları ortadan kaldırmak, oluşabilecek ihtiyaçları gidermek için Kaymakamlık başta olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımız ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Her şeyin başı sağlık anlayışı ile Güre ve Altınoluk Mahallemize Aile Sağlığı Merkezi kazandırmak için yer tahsisinde bulunduk. Yeni sağlık tesisleri ile vatandaşlarımızın önemli bir ihtiyacını gidermiş olacağız. Vatandaşlarımız hastaneye gitmeye gerek kalmadan kendi mahallelerinde tedavilerini olabilecek” dedi.

Güre ve Altınoluk Mahallesi’nde Aile Sağlığı Merkezi önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacak. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here