Gözyaşları ile toprağa verildiler

0
5

Yaşamlarını yitiren 2.Noter Mustafa Salihoğlu ile Diş Hekimi Refet Çerik için dün Cuma Namazı sonrası Paşa Camii’nde cenaze namazı kılındı. Çerik’in cenazesi Başçeşme Mezarlığına, Salihoğlu’nun cenazesi ise Çınarlıdere Mezarlğı’nda toprağa verildi.

58 yaşında yaşamını yitiren Çerik’in cenazesi Cuma Namazından sonra kılınan cenaze namazı ardından Başçeşme Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze namazına Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Çerik Ailesinin eş dost ve akrabaları ile doktor arkadaşları katıldı.

DUALARLA UĞURLANDI

Yozgat eşrafından olan ve yıllardır Balıkesir’de 2. Noter olarak hizmet veren Mustafa Salihoğlu da dün Paşa Camii’nde kılınan cenaze namazı sonrası dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı. Merhumun beyin kanaması sonrası vefat ettiği belirtildi. Çınarlıdere Mezarlığında toprağa verilen merhum Salihoğlu, evli 3 çocukluydu.

Cenaze namazına Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Salihoğlu ailesinin eş, dost, akrabaları ile bazı avukatlar katıldı. Cengiz GÜNER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here