İncirli Camii aydınlanacak

0
7

Karesi Belediyesi, Karesi sokaklarının kimliği olan ışıklı antik kilit parke taşını bu kez şehir merkezindeki İncirli Camii bölgesine 15 bin metrekare döşeyecek. Sokaklar yerden ve aydınlatma direkleri ile ışıl ışıl olacak.

Göreve geldiği günden bu yana Karesi’de insan odaklı yaptığı proje ve çalışmalarla Karesi halkının farklılığını her alanda hissettiren Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi’ye prestij sokaklar kazandırmaya devam ediyor.

Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Dumlupınar Mahallesi’nde dönüşüm projesi başlattı. Ekipler Ketenavdan, Balıkavdan ve Sunak Sokak’ta ışıklı antik kilit parke taş uygulamasına başladı.

İncirli Camii’nin aydınlatmalarının da yapılacağı çalışmalar kapsamında bağlantı yolları ile birlikte bölgeye toplam 15 bin metrekare antik kilit parke taşı döşenecek. Yılmaz, saha müdürleri ile birlikte Dumlupınar Mahallesi’nde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

“KARESİLİ HER ŞEYİN GÜZELİNİ HAK EDİYOR”

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Şehrimizin arzuladığı hizmetleri bir bir yerine getirmeye devam ediyoruz. Ekip arkadaşlarım da üst seviyede gayretleriyle Karesi’nin çehresini değiştirmek için ter döküyorlar. Hedefimiz Karesi bölgesinde yaşayan her ferdimizin, en rahat, en huzurlu, en temiz ve en güvenilir şartlar altında yaşamlarını idame ettirebilmelerini sağlayabilmek” dedi.

“TALEPLERİ GÖZ ÖNÜNE ALIYORUZ”

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlar ile buluşan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Hemşehrilerimizden gelen talep ve istekleri göz önünde bulundurarak planlamalarımızı yapıyor, her günümüzü sahada dolu dolu geçiriyoruz” dedi.

Herhangi bir ayrım gözetmeksizin Karesi’yi yenilediklerini ve eksiklerini giderdiklerini belirten Yılmaz, yaşanabilir bir Karesi için gece gündüz çalıştıklarını belirtti. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here