İvrindi Canbey’i bağrına bastı

0
4

Ak Parti Milletvekili adayı Mustafa Canbey İvrindi’de coşkulu bir şekilde karşılandı. Seçimlere az bir süre kaldığını ve koşmaya devam ettiğini belirten Canbey, “Sadece sizin değil, dostlarınızın, akrabalarınız; çevrenizdeki herkesin oylarına talibiz. İnşallah 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımız tekrar Cumhurbaşkanı, Ak Parti’de tekrar tek başına iktidar olarak yoluna devam edecektir. Bu anlamda sizden destek istiyoruz” dedi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili adayı Mustafa Canbey’in son durağı İvrindi oldu. İvrindi’de esnaf ziyaretleri yapan ve çalmadık kapı bırakmayan Canbey, 24 Haziran’da güçlü bir şekilde yola devam etmek için destek istedi. İftarı Yaren Mahallesinde yapan Canbey, iftara katılan vatandaşlarla sohbet etti.

BÜYÜK FINDIK’TA COŞKU SELİ

İvrindi Büyük Fındık Mahallesinde gece saatlerinde halk Canbey’i alkışlarla karşıladı. Büyük Fındık’ın Ak Parti’yi her zaman desteklediğini ifade eden Canbey, “Bunu nereden biliyoruz, 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde geldim buraya. Yine geldik buraya, Büyük Fındık’ın coşkusunu her yerde bulmak mümkün değil. Bu Ak parti sevgisinden, Cumhurbaşkanımız Erdoğan sevgisinden kaynaklanıyor.

“BÜYÜK YÜRÜYÜŞE DEVAM”

Bu topraklara sahip çıkmamız lazım.  Bu ülkenin huzur ve barışı için mücadeleye devam. Önümüzdeki dönem Büyük Türkiye güçlü Türkiye 24 Haziran’da sizlerden alacağı destekle oylarla o büyük yürüyüşüne devam edecek. Oylarımızı önce Cumhur ittifakına sonra da Ak Parti’ye atıyorsunuz. Niye Cumhurbaşkanımızı seçmek onu mecliste güçlü kılmak için. Bizim gördüğümüz manzara Ak Parti tekrar iktidar, Cumhurbaşkanımız Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanı, Ak Parti mecliste güçlü bir şekilde geliyor”  diye konuştu.

“HERKESİN OY ATMASI ÖNEMLİ”

Seçimlere az bir süre kaldığını belirten milletvekili adayı Mustafa Canbey, “Biz çalışmaya, koşmaya devam ediyoruz. Sadece sizlerin oyuna değil çevrenizdekilerin oyuna, arkadaş ve  akrabalarınızın oyuna; hepsine da talibiz. Sadece sizin değil herkesin oy atması önemli. Bu anlamda sizlerden destek istiyoruz” diye konuştu. Orhan KÖKEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here