Kafaoğlu çağırdı, dokuz ülkeden 50 yatırımcı geliyor

0
5

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun daveti üzerine 9 farklı ülkeden 50’ye yakın yatırımcı Balıkesir’e geliyor. Yatırımcılar Balıkesir’i gezecek, bilgi alacak.

Dubai, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Libya, Suriye, Yemen, Fas ve Moritanya’dan yaklaşık 50 yatırımcı yarın Balıkesir’e geliyor. Yatırımcılar 12 Ocak tarihine kadar Balıkesir’de bulunacak.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun daveti üzerine Balıkesir’e gelecek olan yatırımcılar şehri gezecek, fabrikaları ziyaret edip, Balıkesir hakkında detaylı bilgi alacak.

Yatırımcı heyeti ilk olarak yarın Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret edecek, ardından Paşa Camiinde öğle namazını kıldıktan sonra, Balıkesir’deki firmaları gezecek ve bilgi alacak. 11 Ocak Perşembe günü ise yatırımcılar basın mensupları ve işadamlarının katılımlarıyla Balıkesir hakkında geniş bilgi alacak, ardından körfez bölgesine giderek burada incelemelerde bulunacak. 12 Ocak Cuma günü yatırımcılar Bandırma’yı ziyaret ederek bu bölgeyi inceleyecek.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 9 farklı ülkeden 50’ye yakın yatırımcının Balıkesir’e gelmesinin şehrin gelişmesi ve büyümesi anlamında önemli bir adım olduğunu ifade etti. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here