Kafaoğlu, Hac’dan dönen şehit ailelerini ziyaret etti 

0
5

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, hac ibadetini tamamlayarak Balıkesir’e dönen şehit ailelerini ziyaret ederek, “Allah ibadetlerinizi kabul etsin, tekrarını nasip eylesin” dedi.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, şehit ailelerini yalnız bırakmadı. Kafaoğlu, kutsal topraklara giderek Hac ibadetini yerine getiren Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde oturan şehit Özcan Özsoy’un annesi Asiye Özsoy, 1. Gündoğan Mahallesi’nde oturan şehit Ersin Erbil’in annesi Sebahat Erbil, Bahçelievler Mahallesi’nde ikamet eden şehit Polis Memuru Ömer Faruk Bol’un babası Mevlüt Bol, Kuyualan Mahallesi’nde oturan şehit Astsubay Atilla Kaya’nın babası Fikri ve annesi Ayşe Kaya ile Konakpınar Mahallesi’ndeki şehit Jandarma Başçavuş Erbu Serpan’ın hacca giden annesi Münevver Serpan ve babası Mustafa Serpan’ı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, ziyaretlerde yaptığı konuşmada; “Şehitlerimiz vatanımız için bizler rahat uyuyalım diye görev esnasında şehit düştü. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, mekânları cennet olsun. Şehitlik mertebesine ulaşan kahramanlarımızı unutmadık, unutmayacağız ve onların bizlere bıraktığı mirasların, ailelerimizin her zaman yanındayız. Şehit ailelerimiz kutsal topraklara giderek hac vazifesini yerine getirdi, oradaki güzellikleri gördü, şehitlerimiz ve ülkemiz için dualar etti ve hacı oldu. Bende hac dönüşünde sizleri ziyaret ederek birlikte olmak istedim. Allah ibadetlerinizi kabul etsin, inşallah yenilerini nasip etsin. Şehit ailelerinin her zaman yanlarındayız, bir telefon kadar yakınız” dedi. İmran YOLAÇ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here