Kan verip can oldular

0
3

Lokantacılar Odası, Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’nı gerçekleştiren Mehmetçiklere destek olmak için kan bağışı kampanyası düzenledi. Oda Başkanı Hasan Yıldız, “Afrin’de ülkemiz için mücadele eden Mehmetçiklerimize kanlarımız ile destek olmak istedik” dedi.

Balıkesir Lokantacılar Odası, Afrin’de teröristlere karşı mücadele veren Mehmetçiklere destek olmak için ‘Mehmetçiğe Kan Vatanına Can Verenler El Ele’ kampanyası düzenledi.

Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Yıldız ve oda üyeleri dün Kan Merkezi’nde kan bağışında bulundu. Bugün de devam edecek kampanyada kan bağışında bulunan vatandaşlara oda üyesi lokantalarda bir öğün yemek ikramı yapılacak.

“MEHMETÇİĞİMİZİN YANINDAYIZ”

Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Yıldız, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekatı’nda Mehmetçiğin yanında olduklarını belirterek destek olmak için kan bağışı kampanyasını düzenlediklerini söyledi.

Yıldız, “Ordumuz savaşta ve Mehmetçiğimize destek olmak için bu kampanyayı düzenledik. Önce vatan diyoruz, kanımızla, canımızla Mehmetçiğimizin  yanındayız. Balıkesir’de bağış rekoru kırmak istiyoruz. Milletimizde bu inanç varken bu ülkeyi kimse bölemeyecek.  Bugün de devam edecek kampanyamızda kan veren vatandaşlarımıza oda üyesi iş yerlerimizde bir öğün yemek ikramımız olacak” dedi.

Kızılay Başkanı Hüseyin Gündoğan da; kampanyayı düzenleyen Lokantacılar Odası’na teşekkür etti. Gündoğan, “Mehmetçiğimize moral için bu kampanyayı düzenledik. Kan sürekli ihtiyaç, yılda 35 bin ünite kan topluyoruz. Kanın kaynağı sadece insan” dedi.

Kan bağışı kampanyasına Terziler Odası Başkanı Kazım Avcı, Kahveciler Odası Başkanı Bülent Bilir, Şoförler ve Otomobilciler  Odası Başkanı Rıza Tekin, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı İbrahim Demirer, EKK Başkanı Erol Ayvaz’da destek verdi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here