Mahmudiye’de bilim fuarı

0
2

Mahmudiye Ortaokulu öğrencilerinin gerçekleştirdiği TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı ve Mahmudiye Ortaokulu Zeka Oyunları Sınıfının açılışı Kepsut Kaymakamı Murat Atıcı ve Kepsut Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Alkan’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nda öğrencilerin hazırladıkları projeleri davetliler büyük ilgi ile inceledi. Kepsut Kaymakamı Murat Atıcı, “Sevgili öğrenciler hazırladığınız bu projeler sizlerin ufkunun ne kadar geniş olduğunu imkan olduğunda neler yapabileceğinizin bir göstergesi. Bu fuarda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.

Kepsut Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Alkan da; “Belediye Başkanımız İsmail Cankul göreve başladığı ilk günden bu yana eğitime ciddi destek verdi. Bu sebeple Kepsut’ta eğitimin kalitesi her geçen gün artmakta olduğunu görüyoruz. Öğrencilerimizin hazırladığı ve öğretmenlerimizin destek olduğu bu projeler bizleri gururlandırdı ve bir o kadar da mutlu etti.  Emeği geçen Okul Müdürümüze, öğretmen ve öğrencilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu. Muzaffer KARAKOYUN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here