Mini Kulüp Anaokulu Bahçelievler’de

0
38

Nurettin Asar ve eşi Işıl Asar’ın sahipliğini yaptığı Bahçelievler Mahallesi’ndeki ‘Mini Kulüp Anaokulu’, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, MÜSİAD Başkanı Tuncay Yıldız ve çok sayıda konuğun katıldığı törenle açıldı.

Balıkesir eğitim camiasına yeni bir kurum daha katıldı. Genç iş adamı Nurettin Asar ve eşi Işıl Asar’ın kuruculuğunu yaptığı, Şahinur Kılıç’ın okul müdürlüğünü üstlendiği ‘Mini Kulüp Anaokulu’, Bahçelievler Mahallesi 280. Sokak No: 6’da açıldı.

Mini Kulüp Anaokulu’nun açılış kurdelesini Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, MÜSİAD Başkanı Tuncay Yıldız ve okulun kurucuları Nurettin Asar ve eşi Işıl Asar birlikte kesti.

Mini Kulüp Anaokulu Müdürü Şahinur Kılıç, “Okulumuz bu yıl eğitim öğretime açıldı. 2018-2019 eğitim öğretim yılında biz de tüm kadromuzla eğitim sektöründe hizmet vereceğiz. Okulumuz yeni olmasına rağmen kadromuz çok eski ve eğitim konusunda gerçekten tecrübeli bir kadroya sahibiz. Eğitim programımız zengin. 3-6 yaş grubuna özel hazırlanmış eğitim programı uygulanacak. Çocuklarımıza öğleden önce okul öncesi öğleden sonra sosyal programlarla eğitim vereceğiz. Çocuklarımız buraya geldiği zaman tam anlamıyla güzel bir donanımlı eğitimle mezun olacaklar. Güvenilir bir kurum olduğumuza inanıyoruz.

Tüm Balıkesir halkını okulumuz gezmeye, görmeye davet ediyoruz. Biz kendimize güveniyoruz. Ekip olarak eğitim adına yapılması gereken hizmet varsa buradayız. Eğitim için hiç bir imkandan ve fedakarlıktan kaçınmayan kurucumuz Nurettin bey ve eşi Işıl hanıma da teşekkür ediyorum” dedi.

Okulun Kurucusu Nurettin Asar da; Balıkesir’e okul öncesi yeni bir kurum kazandırdıklarını belirterek Balıkesir’e hayırlı olmasını diledi. Mahmut ACARÖZ

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here