MÜSİAD üyelerine yapılandırma anlatıldı

0
5

MÜSİAD Balıkesir Şubesi tarafından düzenlenen toplantıda üyelere 7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu hakkında bilgi verildi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Balıkesir Şubesi üye toplantısında Balıkesir Vergi Dairesi Başkanı Hüseyin Erol, Gelir İdaresi Grup Müdürü Seyit Tekin, Balıkesir SGK İl Müdürü Muhammet Sıddık Polat ve İl Müdür Yardımcısı Bayram Öztürk’ü konuk etti.

MÜSİAD Şube Başkanı Tuncay Yıldız’ın açış konuşmasıyla başlayan toplantıda, Gelir İdaresi Grup Müdürü Seyit Tekin, 7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu ile ilgili sunum yaptı. Yapılandırmalar ile ilgili başvuruların 31 Temmuz’da sona ereceğinin ve mükelleflerin başvurularını son güne bırakmamalarının altını çizen Tekin, kanunun getirdiği fırsatları, başvuru yeri ve sürecini anlatarak ödeme planlarını MÜSİAD üyesi işadamlarına aktardı.

Balıkesir SGK İl Müdür Yardımcısı Bayram Öztürk de; SGK yapılandırmaları ile ilgili sunumunu gerçekleştirdi. Öztürk sunumunda; yapılandırma kapsamı, yapılandırmanın getirdikleri, taksit ve ödemeye ilişkin bilgi verdi. İmran YOLAÇ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here