MÜSİAD’lı işadamları Altıeylül’de toplandı

0
3

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Balıkesir Şubesi’nin yönetici ve üyeleri bu kez Altıeylül ilçesinde toplandı. Üye ziyaretleri ve olağan toplantılar kapsamında her buluşmada farklı bir ilçeye konuk olan MÜSİAD Balıkesir, olağan üye toplantısını geçtiğimiz gün MÜSİAD üyesi Abdullah Altıntaş’ın ev sahipliğinde Altıeylül ilçesindeki Altın Otel’de gerçekleştirdi.

MÜSİAD Balıkesir Üyelerinin tam kadro yer aldığı toplantıya MÜSİAD üyelerinden olan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Başkan Yardımcıları Fikrettin Kocaman, Osman Ödemiş, Ahmet Özen ve yine MÜSİAD Üyesi olan Ak Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ayhan Atahan da katıldı.

Kur’ân-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantıda ilk olarak farklı sektör kurullarından oluşan yeni katılan üyeler kendilerini tanıttı. MÜSİAD 28’nci yıl özel tanıtım filmi izlendi. Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı üyelere MÜSİAD’a üye oluş sürecini ve MÜSİAD’ın vizyonunu anlattı. MÜSİAD Balıkesir Başkanı Tuncay Yıldız’ın üyelere teşekkür konuşmasının ardından Expo Fuar hazırlıkları ile yatırım önerileri ele alındı. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here