Organize’de gelecek planlanıyor

0
9

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi (BALOSB) yönetim kurulu toplantısı Vali Ersin Yazıcı başkanlığında yapıldı. Toplantıda Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mesut Eray tarafından organize sanayide faaliyet gösteren firmaların talepleri hakkında bilgi verildi.

Balıkesir OSB hizmet binasında gerçekleşen toplantıda, OSB’nin faaliyetleri ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmalar değerlendirildi.

Bölgenin ileriye yönelik ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaların devam ettiğini ifade ederek el birliği içinde Balıkesir’in ve OSB’nin daha da gelişmesi için çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Vali Ersin Yazıcı, “Üretimin artırılması ve daha fazla istihdam sağlanması için devlet imkânlarıyla mevcut durumun daha iyi hale getirilmesi için gayret edeceğiz. Bütün sıkıntıları birlik ve beraberlikle çözeceğiz. Birlik ve beraberlik olunca başarı da geliyor” dedi.

Toplantıda gündemde yer alan maddeler görüşülerek karara bağlandı. BALOSB toplantısına Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Ali Eğinlioğlu, Nazmi Yarış ve BALOSB Müdürü Mesut Eray katıldı. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here