Özel çocuklardan erken yeni yıl kutlaması

0
4

Ayvalık Belediyesi Özel Çocuklar Eğitim Evi, önemli gün ve haftaları çeşitli organizasyonlar düzenleyerek kutlamaya devam ediyor. Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Sosyal Hizmet Merkezi’nde engelli öğrenciler ve aileleriyle bir araya geldi. Birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin sunulduğu buluşmada, pasta kesildi ve aileler tarafından hazırlanan özel ikramlar paylaşıldı. Özenle hazırlanan yılbaşı ağacına yeni yıl dilekleri bırakıldı.

GENÇER: YENİ YILDAN DİLEĞİM SİZLERLE DAHA ÇOK BASKETBOL MAÇI YAPMAK

Pasta kesimi sırasında yeni yıl dileklerinde bulunan Belediye Başkanı Gençer, “Az önce yılbaşı ağacındaki dileklerinizi okudum. Yeni yıl size araba, cep telefonu ve dilediğiniz ne varsa onu getirsin. 2018 yılı en başta da sağlık, mutluluk ve arkadaşlık getirsin hepinize. Şimdiki pırıl pırıl gülen yüzünüz hep gülsün. Benim dileğim ise, sizle daha fazla basketbol maçı yapmak. Daha fazla galoş üretmek” dedi.

Hazırlanan yeni yıl kutlama programı, özel çocuklar ailelerinin Yasemin ve Rahmi Gençer çiftinin yaklaşık bir ay önce dünyaya gelen oğulları Ümit bebek için sundukları hediye ile son buldu. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here