Sanayiciler ziyaret turunda

0
3

Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Hasan Ali Eğinlioğlu, Meclis Başkanı Erhan Ortaköylü ve oda yöneticileri, Vali Ersin Yazıcı, Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula ve Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i ziyaret etti.

Balıkesir Sanayi Odası’nda (BSO) bir süre önce göreve seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Eğinlioğlu, Meclis Başkanı Erhan Ortaköylü ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Nazmi Yarış ve Ali Bilcanlı, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi M. Niyazi Eğinlioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Madak, Uğur Kula, Sinan Yırcalı ve Emre İnce, Vali Ersin Yazıcı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Hasan Ali Eğinlioğlu ziyarette yönetim kurulu üyelerini tanıtarak, Balıkesir sanayisi ve ekonomisi için yönetim kurulu olarak eskiden gelen tecrübe ile yenilikçi ve birleştirici bir anlayışla, Balıkesir ve ülkenin gelişimi adına yapılacak her türlü çalışmaya hazır olduklarını söyledi. Sanayi Odası yöneticileri İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula’yı da ziyaret etti. Orhan KÖKEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here