Şehit polis aileleriyle buluştular

0
4

Vali Ersin Yazıcı, şehit polis aileleri, gazi ve gazi yakınlarıyla birlikte iftar yaptı. Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları onuruna iftar verdi.

Balıkesir Polisevi’nde düzenlen iftara Vali Ersin Yazıcı ve eşi Hanife Yazıcı, Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Cumhuriyet Başsavcısı Sadık Bölek, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanı Fatih Aksoy, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kınay ile şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınları katıldı.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, “İçinde bulunduğumuz Ramazan ayı münasebetiyle polis teşkilatımız içerisinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını arttırmak, şehitlerimizin geride kalan yakınları ve gazilerimizle soframızı paylaşarak daima yanlarında olduğumuzu tekrar hatırlatmak amacıyla bir araya geldik” dedi.

“BÜYÜK ONUR VE GURUR DUYUYORUZ”

Şehit yakınları ve gazilerin daima yanlarında olduklarını belirten Vali Yazıcı ise iftarda şehit yakınlarıyla bir arada olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğunu ifade etti.

Şehitlere olan borçların ne yapılırsa yapılsın ödenemeyeceğini vurgulayan Yazıcı, “Aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin mukaddes hatıraları bizim en değerli varlıklarımızdandır. Bizim en büyük gücümüz ise aramızdaki kardeşlik, dayanışmadır.  Bu vesileyle tüm şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyor, tüm gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here