Timsah klasiği

0
5

Balıkesirspor Baltok, bugün oynanacak ilk hazırlık müsabakasında Bursaspor’la karşı karşıya geliyor. Son yıllarda alışkanlık olduğu üzere sezon öncesinde yeşil-beyazlı ekiple karşılaşmayı klasik haline getiren Balkes’te teknik patron Giray Bulak’ın tüm oyunculara forma şansı vermesi bekleniyor.

Sezon öncesi hazırlık çalışmalarını Afyon’da sürdüren Balıkesirspor Baltok, dün yapılan sabah antrenmanına ısınma ile başladı. Sonrasında taktik ve teknik çalışma ile hücum parametreleri üzerinde durulan ve 2 saat 15 dakika süren çalışmalar, stretchingle tamamladı. Hafif sakatlıkları bulunan Cumali Bişi ve Rahmi Anıl Başaran takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Yaklaşık 10 gündür çalışmalarını artan tempoda sürdüren Balkes, bugün Bursaspor’la oynanacak müsabakayla hazırlık karşılaşmaları sürecine de başlıyor. Balıkesirspor Teknik Sorumlusu Giray Bulak’ın bugün oynanacak karşılaşmada sakatlığı bulunan oyuncular dışında kampta yer alan tüm oyunculara forma şansı vermesi bekleniyor.

BUGÜN SAAT 19:00’DA

Afyonkarahisar Zafer Stadyumu’nda Balıkesirspor Baltok ve Bursaspor arasında bugün oynanacak hazırlık karşılaşması saat 19:00’da başlayacak.

CEZAYİRLİ RAKİP

Diğer taraftan Balıkesirspor Baltok tarafından daha önce açıklanan hazırlık karşılaşmaları takviminde değişiklik yapıldı. Kırmızı-beyazlılar, yarın saat 18:00’de Afyon Spor Kompleksi’nde oynayacak hazırlık müsabakasında Cezayir 1. Lig takımlarından MC Oran ile karşı karşıya gelecek.

AFYON’LA İKİ KEZ

Diğer taraftan daha önce 25 Temmuz’da Afjet Afyonspor’la oynanması planlanan hazırlık müsabakası ise 17 Temmuz Salı günü saat 18:00’de oynanacak. Afjet Afyonspor’la oynanacak ikinci hazırlık müsabakasının tarihi ise 1 Ağustos Çarşamba günü olarak belirlendi. İrfan DUROĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here