Toyota Plaza Altan’dan kaçırılmayacak fırsat 

0
11

Balıkesir Toyota Plaza Altan, dünyanın en çok tercih edilen modeli Toyota Corolla’nın 1.6 Life MT modeli ile baharı karşılamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Balıkesir Toyota Plaza Altan’da, 31 Mart tarihine kadar sürecek olan heyecan uyandıran kampanya ile Corolla’nın 1.6 Life MT modeli 75 bin lira gibi çok rekabetçi fiyat ile satışa sunuluyor. Konforu, tasarımı ve yüksek motor performansı ile öne çıkan Corolla’da fırsat avantajları 1.33 modeline de 3 bin 500 lira indirimle yansıyor.

Balıkesir Toyota Plaza Altan’ın, satış kampanyasından yararlanarak 2018 Model yılı Yaris 1.5 Fun Special MDS’a sahip olmak isteyenler 5 bin 600 lira, Yaris 1.5 Fun Special MDS Multimedya paketli modelinde ise 4 bin lira indirim fırsatından da yararlanabilecek.

TOYOTA C-HR’DA AVANTAJLI FİYAT

Türkiye’de üretilen ve tüm dünyada büyük ilgi ile karşılanan Toyota C-HR Hybrid de, hibrit otomobiller için getirilen ÖTV teşviği ile birlikte 50 bin liraya varan fiyat avantajıyla Toyota Plaza Altan’da yeni sahiplerini bekliyor.

Bunun yanında ayrıca; Toyota’nın efsane pick-up’ı sınırlı sayıdaki 2017 model Hilux 2.4L 4×4 Hi-Cruiser A/T versiyonu da 134 bin 500 liralık çok avantajlı fiyatlarla Toyota Plaza Altan’da sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında Mart ayı boyunca alınan tüm 2017 Model yılı araçlarda metalik renk fiyat farkı da Toyota Plaza Altan tarafından karşılanacak. Orhan KÖKEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here