Yıldız’dan karne mesajı

0
6

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, eğitim-öğretim yılının sona ermesi nedeniyle yaptığı açıklamada öğrenci ve öğretmenlere seslendi.

Yıldız, karne alan öğrencilerden yaz tatilinde bol bol dinlenmelerini ve BENGİ projesi kapsamında edindikleri kitap okuma alışkanlıklarını sürdürmelerini istedi.

Mesajında meslektaşlarına da teşekkür eden Yıldız, “Bir yıl boyunca bazen kendinizden, bazen de ailenizden fedakârlıklar göstererek çocuklarımızın eğitimine önemli katkılar sağladınız. Kuva-yi Milliye şehri Balıkesir’imizde eğitim camiamızın tüm kademelerinde görev yapan siz kıymetli çalışma arkadaşlarımın üstün gayretleri, özverili çalışmaları ve yakalamış olduğumuz ekip ruhu ile birçok başarıya ve ilke imza attık  Valimizin himayelerinde başlayan ve bir sevdayla yürüttüğümüz BENGİ Projesi ile de Balıkesir’in eğitiminde yepyeni bir çığır açtığımız kanaatindeyim. Bu vesileyle, eğitimi bu şehrin birinci ve en öncelikli meselesi haline getiren Valimiz Ersin Yazıcı başta olmak üzere kaymakamlarımıza, belediye başkanlarımıza, il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizin kıymetli yönetici ve personellerine, en büyük yardımcılarımız arasında yer alan velilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here