Yılmaz: Biz büyük bir aileyiz

0
4

Halkapınar, Kamçılı, Karakol, Ortaca ve Kalaycılar Kırsal Mahallesi’nde hemşehrileri ile bir araya gelen ve belediyenin yaptığı çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Biz Karesi olarak büyük ve güzel bir aileyiz” dedi.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Halkapınar, Kamçılı, Karakol, Ortaca ve Kalaycılar Kırsal Mahallelerini ziyaret ederek belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Bir araya geldiği vatandaşa bir eksiğiniz var mı? sorusunu yönelten Yılmaz, her mahalleye eşit hizmet parolasıyla hareket ettiklerini kaydederek, “Hemşehrilerimizle birlikte, onların talep ve istekleri doğrultusunda daha güzel bir Karesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

“BİR EKSİĞİNİZ VAR MI?”

Karesi olarak büyük ve güzel bir aile olduklarını vurgulayan Yücel Yılmaz, “Bu büyük aile her fırsatta bir araya geliyor. Her zaman söylüyorum; biz birlikte çok daha güzeliz, çok daha güçlüyüz. Bir araya geldiğim hemşehrilerime bir eksiğiniz, bizden bir talebiniz var mı diye sordum. Gördüm ki mahallelerimizde bir eksiklik kalmamış, herkes mutlu, herkes memnun” dedi.

“SADECE BUGÜNE DEĞİL GELECEĞE YATIRIM”

Karesi için yapılacak hizmetlere halkın iradesinin yansıması gerektiğini söyleyen Yılmaz, mahalle sakinlerine gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür etti.

Kırsal mahallelerde yaşam kalitesini yükselttiklerini ifade eden Yılmaz, sadece bugüne değil geleceğe de yatırım yaptıklarının altını çizdi. Çalışmaları vatandaştan aldıkları destekle daha yükseğe taşıyacaklarını söyledi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here