Yayınlanma Tarihi :

Kayınbiraderini sokak ortasında vurdu

BİR SÜRE ESKİ KAYINBİRADERİNİ TAKİP EDEN H.B. CEBİNDEN ÇIKARDIĞI SİLAH İLE KAYINBİRADERİ U.B.’YE SOKAK ORTASINDA KURŞUN YAĞDIRDI. SİLAHTAN ÇIKAN BEŞ KURŞUNDAN İKİSİ U.B.’YE İSABET EDERKEN, YARALANAN U.B. BİR SÜRE KAÇTIKTAN ÖZER SOKAK ÜZERİNDE KANLAR İÇİNDE YERE YIĞILDI. U.B.’Yİ KANLAR İÇİNDE GÖREN VATANDAŞLAR DURUMU POLİS VE SAĞLIK EKİPLERİNE BİLDİRİRKEN, YARALI 112 EKİPLERİ TARAFINDAN ÇERKEZKÖY DEVLET HASTANESİNE KALDIRILDI.

Kayınbiraderini sokak ortasında vurdu

Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde, ayrıldığı eşinin kardeşini takip eden bir kişi, kayınbiraderini sokak ortasında vurdu.

Çerkezköy ilçesinde meydana gelen olayda, iddiaya göre eşinden ayrılan H.B. kardeşi R.B. ile Atatürk Caddesinde yürürken, ayrıldığı eşinin kardeşi U.B’yi gördü. Bir süre eski kayınbiraderini takip eden H.B. cebinden çıkardığı silah ile kayınbiraderi U.B.’ye sokak ortasında kurşun yağdırdı.

Silahtan çıkan beş kurşundan ikisi U.B.’ye isabet ederken, yaralanan U.B. bir süre kaçtıktan Özer Sokak üzerinde kanlar içinde yere yığıldı. U.B.’yi kanlar içinde gören vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirirken, yaralı 112 ekipleri tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Öte yandan, olayın ardından hızla kaçan H.B. ve R.B. kardeşler kısa süre içinde sivil ekipler tarafından Bağlık Mahallesi Kümeevler mevkiinde yakalanarak gözaltına alındı.

Polis ekipleri olay yerinde beş kovan bulurken, kurşunlardan birisi işyerinin camına ve bir diğer iş yerinin kepengine isabet etti. Olay yeri inceleme ekipleri caddede inceleme yaparken, olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldı.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı

YORUM YAP