Ak Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Havran’da vatandaşları dinledi

0
124

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Havran’da ziyaretlerde bulundu. Çamdibi ve Büyükdere Kırsal Mahallelerini ziyaret eden Uygur, vatandaşlarla görüşerek isteklerini dinledi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili ve MKYK Üyesi Belgin Uygur, Havran programına ilçe başkanlığını ziyaret ederek başladı. Havran Belediye Başkanlığını ziyaret eden Uygur, ev ziyaretleri de yaparak vatandaşları dinledi.

Uygur, “Taşı toprağı zeytin kokan güzel ilçemiz Havran’da olmaktan büyük memnuniyet duydum. İlçe başkanımızla, Belediye başkanımızla, teşkilatımızla birlik beraberlik içinde durmadan yorulmadan her vatandaşımıza ulaşmak için canla başla çalışıyoruz. Vatandaşlarımızla gönülden gönüle köprüler kuruyoruz. Amacımız 2023 hedeflerimiz için çalışırken Havran’ımızı da Balıkesir’imizi de daha ileri seviyelere taşıyabilmek” dedi.

Milletvekili Uygur’a ziyaretleri sırasında İlçe Başkanı Ahmet Dayi, Belediye Başkanı Emin Ersoy, Kadın Kolları Başkanı Kamile Vardar, Gençlik Kolları Başkanı Sercan Şık ve Havran ilçe teşkilatı eşlik etti. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here