Ak Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, kırsalda vatandaşı dinledi

0
149

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Balya’da kırsal mahallelerde vatandaşları dinledi. Uygur, “Memleketimizi adım adım dolaşmaya, ilk günkü aşkla ve şevkle gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. Bizim için kazanılacak her gönül, yolumuza yoldaş olacak her fikir kıymetli. Biz büyük bir aileyiz” dedi.

Ak Parti MKYK Üyesi Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur kırsal mahallelerde vatandaşları dinliyor. Uygur, Balya’nın Narlı, Ali Demirci, Hacı Hüseyinli ve Çakallar Kırsal Mahallelerini ziyaret etti, vatandaşların taleplerini dinledi.

“2023-2053-2071 HEDEFLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Balya İlçe başkanlığını ziyaret edip teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Ak Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, partide önceki dönemlerde görev almış ilçe başkanlığı, belediye başkanlığı, meclis üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği yapmış üyeler ile görevde olan üyelere ev ziyaretleri yaptı.

Çakallar Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi mali genel kurul toplantısına da katılan Uygur, kooperatif başkanı ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları çalışmalarda başarılar diledi.

Uygur, “Memleketimizi adım adım dolaşmaya, ilk günkü aşkla ve şevkle gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. Bizim için kazanılacak her gönül, yolumuza yoldaş olacak her fikir kıymetli. Biz büyük bir aileyiz. 2023, 2053, 2071 hedeflerimize ulaşmak için, ülkemizi daha müreffeh seviyelere çıkarmak için, çocuklarımızın masum gülümsemelerini koruyabilmek ve onlara güzel bir gelecek bırakabilmek için durmadan, yorulmadan çalışıyoruz” dedi.

Milletvekili Uygur’a ziyaretleri boyunca Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Kaba, Ak Parti Balya İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan, Kadın Kolları Başkanı Hamide Çoban, Gençlik Kolları Başkanı İlyas Tekin, Belediye Meclis Üyeleri ve Ak Parti Balya teşkilat mensupları eşlik etti. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here