Ak Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, teşkilatları dinledi

0
100

Ak Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi Belgin Uygur, Susurluk, Manyas, Gönen ve Bandırma ilçe teşkilatlarını ziyaret etti, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi Belgin Uygur, teşkilat ziyaretlerine Susurluk ile başladı. Uygur, İlçe Başkanı Melih Bağırgan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Güngör ve teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek ilçede yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Manyas’a geçen Uygur, İlçe Başkanı Yıldız Barçin ve teşkilatla istişare toplantısı gerçekleştirdi. Gönen İlçe teşkilatını ziyaretinde ise İlçe Başkanı Merve Üncük İşgüden, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Altıntaş ve teşkilatla bir araya geldi. Gönen ilçe teşkilatı yöneticileri Avukatlar Günü dolayısıyla pasta keserek Milletvekili Uygur’un Avukatlar Günü’nü kutladı. Bandırma ilçe teşkilatını da ziyaret eden Milletvekili Uygur, burada da İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve teşkilat yöneticileri ile ilçedeki çalışmaları değerlendirdi.

“TÜRKİYE’Yİ ŞAHA KALDIRDIK”

Milletvekili Uygur, şunları ifade etti: “Bugün Susurluk, Manyas, Gönen ve Bandırma teşkilatlarımızı ziyaret ederek, İlçe yönetimlerimiz, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız ile bir araya geldik. Teşkilat mensuplarımızla hem hasbihal ettik hem ilçelerdeki çalışmalarımızı değerlendirdik. Davamıza gönül vermiş olan tüm teşkilatımız, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız ile birlikte inandığımız yolda 19 yıldır olduğu gibi azimle çalışmaya devam ediyoruz.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bugüne kadar ekonomiden demokrasiye, eğitimden sağlığa, ulaşımdan turizme, tarımdan ticarete kadar her alanda gerçekleştirdiğimiz reformlarla Türkiye’yi şaha kaldırdık. Ak kadrolarımızla birlikte aynı heyecanla, aynı aşkla 2023 hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 19 yıldır millete hizmet için ilerlediğimiz bu yolda aynı kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz.

Bugün teşkilat ziyaretlerimde yol arkadaşlarımız ile ilçelerimizdeki çalışmaları değerlendirdik. Büyük bir gayretle hemşehrilerimizin derdiyle hemhal olan, gönlüne dokunan, samimiyetle hizmet eden kadrolarımızla bu yolda birlikte yürümekten çok mutluyum. MKYK üyesi seçilmem dolayısıyla tebrikleri ve hayır duaları için teşkilatlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here