Ak Parti Balıkesir Milletvekili Canbey açıkladı: Gökçeyazı’ya 12 milyon lira  

0
52

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, İvrindi ve Gökçeyazı Ovalarının sulama altyapı işlerini yapan firmanın ödenek sıkıntısını çözerek 12 milyon liralık ödenek çıkardı. Canbey, “Gökçeyazı Ovasının bereketli toprakları suya kavuşuyor. Gökçeyazılı hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

ANKARA’DAN DÖNDÜ OVAYI GEZDİ

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, İvrindi Kaymakamı Fatma Turhan Keser, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Serkan Papaker, Ak Parti İvrindi İlçe Başkanı Muharrem Akçal ve Özkar Firması sahibi Günaydın Özdoğan ile birlikte Gökçeyazı Ovasında yapılan çalışmaları yerinde inceledi. “İvrindi Ovası’ndan sonra Gökçeyazı Ovası da suya kavuşuyor” dedi.

“YARINLARI BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”

İncelemenin ardından açıklama yapan Milletvekili Mustafa Canbey, “İvrindi ve Gökçeyazı ovalarımızın sulama alt yapısını üstlenen firmaya 12 milyon liralık ödenek çıkardık. İvrindi Ovası’ndan sonra Gökçeyazı Ovası da suya kavuşuyor. İvrindi’mizin bereketli toprakları suya kavuştukça çiftçimiz kazanacak, ülkemiz kalkınacak, daha müreffeh yarınları hep birlikte inşa edeceğiz” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here