Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Gömeç’te yatırımları inceledi

0
107

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Gömeç’te Spor Salonu, Gençlik Merkezi, Açık ve Kapalı Spor Tesisleri, Karaağaç, Hacı Hüseyinler ve Ulubeyler Mahallelerinde Halı Saha yatırımlarını yerinde inceledi, vatandaşlarla sohbet etti.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, ilçe programlarına Gömeç ile devam etti. Canbey, Gömeç’te yatırımları inceledi, vatandaşlarla dertleşti.

“GÖMEÇ DEVLET HASTANESİ 1 TEMMUZ’DA AÇILIYOR”

Gömeç’te programına açılış için gün sayan Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek başlayan Milletvekili Canbey, son durum hakkında bilgi aldı. Hastanenin 1 Temmuz’da açılacağını söyleyen Canbey, “Gömeç ilçemizde yapımı devam eden yeni Devlet Hastanesi binasını, İlçe Başkanımız Eşref Uslu ile gezerek son durumu yerinde inceledik. Süreçlerini adım adım takip ettiğimiz hastanemizin 1 Temmuz’da açılışını gerçekleştireceğiz. 10 yatak kapasitesine sahip hastanemiz 7/24 esasına göre hizmet verecek. Vatandaşlarımız acil sağlık, laboratuvar, röntgen, ana çocuk sağlığı, bulaşıcı hastalıklar, KETEM, yaşlı sağlığı, beslenme ve obeziteyle mücadele hizmetleri gibi birinci basamak koruyucu hizmetleri hastanemizden alabilecekler. Hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“MODERN VE KULLANIŞLI BİR OKUL”

İlçe merkezinde inşa edilecek Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu’nun inşaat alanında incelemelerde bulunan Canbey, “Gömeç’te temelini attığımız 24 derslikli Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu’nun inşaat alanında İlçe Başkanımız Eşref Uslu ile birlikte incelemelerde bulunduk. Modern ve kullanışlı bir okul olarak hizmet verecek okulumuz Gömeç’imize hayırlı olsun” dedi.

“GENÇLER İÇİN YATIRIMLAR ARTARAK DEVAM EDECEK”

Gömeç’te yürütülen gençlik ve spor yatırımları hakkında Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu’ndan bilgi alan Milletvekili Mustafa Canbey, ilçe merkezindeki gençlik merkezi, kapalı ve açık spor alanları ile birlikte Karaağaç, Hacı Hüseyinler ve Ulubeyler Mahalleleri’ne yapılacak halı saha alanlarını yerinde inceledi.

Canbey, “Gömeç İlçemizde yürütülen başta Kapalı Spor Salonu, Gençlik Merkezi ve ilçedeki gençlik ve spor yatırımlarını, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, İlçe Başkanımız Eşref Uslu ve heyetimizle birlikte inceleyerek, İl Müdürümüzden bilgi aldık. Gömeç İlçemizin Karaağaç, Hacı Hüseyinler ve Ulubeyler Mahalleleri’ne yapacağımız halı saha alanlarını heyetimizle birlikte inceledik. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için yaptığımız yatırımlar artarak devam edecek. İnşallah en yakın sürede projeleri tamamlayarak gençlerimizin ve Gömeçli hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” diye konuştu. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here