Ak Parti İl Başkanı Demiraslan: Biz Birlikte Büyük Ve Güçlü Bir Aileyiz

0
21

Ak Parti İl teşkilatının düzenlediği ‘Biz Birlikte Büyük ve Güçlü Bir Aileyiz’ futbol turnuvasında parti teşkilatları yeşil sahada mücadele etti. İl Başkanı Hasan Demiraslan, “Biz birlik ve beraberlik içerisinde dava şuuruyla hedefe kitlenmiş durumdayız” dedi.

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı’nın düzenlediği, ‘Biz Birlikte Büyük ve Güçlü Bir Aileyiz’ futbol turnuvasında milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları, gençlik kolları, meclis üyeleri ve il yöneticileri futbol oynayarak birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Maç öncesi konuşan İl Başkanı Hasan Demiraslan, “Biz birlik ve beraberlik içerisinde dava şuuruyla hedefe kitlenmiş durumdayız” dedi.  Turnuvada Ak Parti İl Yönetimi, Ak Parti İl Yedek Yönetimi, İl Gençlik Kolları, Büyükşehir Belediyesi, Karesi ve Altıeylül İlçe Yönetimleri, Karesi Belediyesi ile Altıeylül Belediyesi’nden oluşan takımlar sahada ter döktü.

DEMİRASLAN: DAVA ŞUURUYLA HEDEFE KİLİTLENDİK

Birlik ve beraberlik adına düzenlenen turnuva öncesi konuşan Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, “Bugün burada tüm teşkilatlarımız, belediyelerimiz, ilçe belediyelerimiz ve gençlik kollarımızla bir futbol turnuvası düzenliyoruz. Milletvekillerimiz ve partimizin tüm kademesindeki herkes burada. Birlik ve beraberlik içerisinde bu turnuvayı gerçekleştireceğiz. Dışarıda söylenenlere inat bizler birlik ve beraberlik içerisinde, dava şuuruyla hedefe kilitlenmiş bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

KAFAOĞLU: HERKES SAHADA OLACAK

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ise; turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen AK Parti İl Başkanına teşekkür ederek, “Yerel seçimler öncesi teşkilatlarımızı bir araya getirdik. Bu futbol turnuvasıyla birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daha da pekiştirerek bundan sonra yerel seçimler için mahallelere yayılacak arkadaşlarımız. Herkes sahada olacak” diye konuştu.

ŞAMPİYON KARESİ İLÇE TEŞKİLATI OLDU

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da; güzel bir etkinlik olduğunun altını çizerek, “Tüm arkadaşlarımız neredeyse burada. Güzel maçlar çıkacak. Böyle ekip ruhu içerisinde çalışan arkadaşlarımızın bu sosyal etkinliklerde kaynaşması oldukça olumlu. Teşkilatımız spor birleştirici gücünü kullanarak daha da nefes alıyor” dedi.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ise; şunları söyledi: “Burada bir araya gelerek birliğimizi dosta düşmana göstermiş oluruz. İnşallah bu birlik ve beraberlik hep devam eder. Önümüzde önemli bir seçim var. Biz önce kendi ailemiz içerisinde huzuru ve birbirimizi sevmeyi becerebilirsek, bu pozitif enerjiyi de vatandaşlarımıza yaymış oluruz.”

Konuşmalar sonrası gerçekleştirilen kura çekimi sonrası maçlar başladı.  Ak Parti İl Yönetimi, İl yedek yönetimi, İl Gençlik Kolları, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Karesi ve Altıeylül İlçe Teşkilatları, Karesi ve Altıeylül Belediye takımlarının yer aldığı futbol turnuvasının şampiyonu Karesi İlçe Teşkilatı oldu. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here