Ak Parti sahaya indi

0
144

TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte Ak Parti Balıkesir İl teşkilatı vekillerle birlikte sahaya indi. Ak Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur Balya’da, Milletvekili Adil Çelik Savaştepe’de, Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Burhaniye’de, Milletvekili Yavuz Subaşı Altıeylül’de parti yöneticileriyle birlikte vatandaşlarla bir araya geldi. İl Başkanı Ekrem Başaran, her gün her vekilin farklı bir ilçede partililerle birlikte sahada, milletinin yanında olacağını söyledi.

“AK PARTİ 2023 HEDEFİ VE 2053 VİZYONU İLE YOLUNA DEVAM EDİYOR”

Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, dünyanın en güçlü ülkeleri arasına girmek için 2023 seçimlerinin çok önemli olduğunu söyledi. Başaran, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin 2023 hedefleri, 2053 vizyonu ve 19 yıllık emeğin ürünü güçlü altyapısı, bölgesel ve küresel liderlik konumuyla son bir asırdaki en güçlü yürüyüşünü gerçekleştirdiğini söyledi.

“HER GÜN FARLI BİR İLÇEYİ ZİYARET EDECEKLER”

Balıkesir İl Teşkilatı olarak 2023 seçimlerine güçlü bir programla hazırlandıklarını belirten İl Başkanı Başaran, “Balıkesir’de Milletvekillerimiz ve Ak kadrolarımız her gün farklı bir ilçede milletimizle buluşup onları dinleyerek, istişarelerde bulunarak, yoğun bir ziyaret programı gerçekleştireceğiz. İlçelerimizdeki programlara, İl teşkilatımız ve İlçe teşkilatlarımız tam kadro ile katılacak. Allah’ın yardımı ve milletimizin desteğiyle 2023 hedefi ile çıktığımız kutlu yürüyüşümüzü mutlaka zaferle neticelendireceğimize olan inancımız tam.

Milletin partisi Ak Parti, milletiyle birlikte olmaya devam edecek. İçerideki ve dışarıdaki şer ittifakları, kurdukları yalan ve iftira kumpasını tek hakikat onların söyledikleri imiş gibi herkese dayatmaya çalışıyorlar. Yalanı ne kadar büyük söylerlerse inandırmasının da o kadar kolay olacağına inanıyorlar. Ama farkında değiller, freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı gidiyorlar. Varsın gitsinler, eninde sonunda hak ve hakikat duvarına çarparak, kendilerine gelecekler.

“YALAN, İFTİRA VE İNKAR SİYASETİ YAPANLARIN OYUNUNU BOZACAĞIZ”

Bizim güç ve destek kaynağımız da, eser ve hizmet siyasetimizin muhatabı da milletimizdir. Ak Parti teşkilatları olarak milletimizle gönül bağımızı güçlü tuttuğumuz müddetçe bunların yalan, iftira, inkar, çarpıtma siyaseti ülkemizde kök salamayacak, karşılık bulamayacak. Milletimize ve özellikle de gelecek nesillere karşı büyük bir sorumluluğumuz var. Burada hassasiyetimiz ve gayretimiz, çalışmak, daha çok çalışmak ve sonunda başarmak olacak.

“DURMAK YOK, YOLA DEVAM”

Meclisin ara vermesiyle birlikte Milletvekillerimizle birlikte hepimiz arazide, meydanlarda olacağız. 2023 hedefimize kararlı, planlı ve programlı bir şekilde hazırlanacağız. Bunun içindir ki; 2021 ve 2022’de göstereceğimiz çalışma 2023 hedefimize yürüyüşümüzü belirleyecek. Bu çalışmayla birlikte biz, istikametini kaybetmiş, avara kasnak gibi dolaşanlara bu memleketi asla teslim edemeyiz. Ak Parti, milletiyle birlikte milletinin yanında kutlu yürüyüşüne devam edecek. Durmak yok, yola devam inşallah” dedi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here