Ali Hikmet Paşa’da öğrencilerle buluştular

0
148

Vali Hasan Şıldak eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte Ali Hikmet Paşa İlkokulu’nu ziyaret etti, yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerle bir araya geldi.

Koronavirüs pandemisi dolayısıyla alınan tedbirler kapsamında yüz yüze eğitime başlayan Ali Hikmet Paşa İlkokulu’nda öğrencilerle bir araya gelen Vali Şıldak’ın ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ve Okul Müdürü Mehmet Günaydın da hazır bulundu.

Sınıflarında ziyaret ettiği öğrencilerle yakından ilgilenen Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak, derslerine iyi çalışmaları ve kurallara dikkat etmeleri tavsiyesinde bulundu.

Okul bünyesinde bulunan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılan Z Kütüphane ve hayırsever Hüseyin İlhan tarafından yaptırılan Kübra İlhan Okuma Salonu’nun açılışı da gerçekleştirilirken, Vali Hasan Şıldak hayırsever vatandaşa eğitime yapmış olduğu katkılarından dolayı bir plaket verdi.

Vali Şıldak, okul idaresi ve öğretmenlerle de yüz yüze eğitim kapsamında alınması gereken tedbirler noktasında toplantı yaptı. Öğretmen ve öğrenciler Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak’a gerçekleştirdikleri ziyaret için teşekkür etti. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here