Altıeylül Belediyesi’nden ‘Jilet Kazım’ jesti

0
241

Altıeylül Belediyesi, Balıkesirspor’un unutulmaz oyuncularından, ‘Jilet Kazım’ olarak tanınan Kazım Ergül’ün resmini Sütlüce Mahallesi’nde bulunan elektrik trafosunun dış cephesine taşıyarak oyuncuya ve kırmızı-beyazlı camiaya jest yaptı.

Balıkesirspor sevgisini her ortamda ön planda tutan Altıeylül Belediyesi, Sütlüce Mahallesi Dereboyu Caddesi’nde yer alan elektrik trafosunun dış cephesinde de kırmızı-beyazlı kulübü unutmadı.

Elektrik trafosunun duvarını süsleyen isim Balıkesirspor’un efsane oyuncularından Kazım Ergül oldu. Kırmızı-beyazlı formayı giydiği sürece mücadele ve istikrarın örneği olan Kazım Ergül, rakip oyuncular karşısında sergilediği savunma performansıyla ‘Jilet Kazım’ olarak anılmaya başlamıştı.

Balıkesirspor’un eski başkanlarından ve Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Feyyaz Çiftçi, yapılan çalışmayı, “Balıkesirsporumuzun efsane futbolcusu Jilet Kazım’ın anısına Altıeylül Belediyemiz tarafından Sütlüce Mahallesi Dereboyu Caddesi’nde yapılan çalışmamız. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” paylaşımı ile duyurdu.

Kısa sürede sosyal medya paylaşımlarıyla yayılan görüntüler, kırmızı-beyazlı taraftarlar tarafından beğeni kazandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here