Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli: CHP, Türkiye’nin sigortasıdır

0
70

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, HABERCİ’ye yaptığı açıklamada; Cumhuriyet Halk Partisi’nin Türkiye’nin sigortası olduğunu, vatandaşların CHP’nin iktidarıyla rahata kavuşacağını söyledi.

CHP Altıeylül İlçe Başkanı Şehirli, son günlerde Balıkesir’de artan Covid-19 vaka sayılarına dikkat çekerek, “Başta Balıkesir olmak üzere ülkemizde artan Covid-19 vaka sayıları bizleri tedirgin ediyor. Geçtiğimiz gün itibariyle vaka sayıları 30 bini geçti. Halkımız uzmanların uyarılarını dinlemeli. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına harfiyen uymalı. Aşılarını olmayan vatandaşlarımız ne yazık ki hastalığın yayılmasına neden oluyor. Bu yüzden aşı olmayan ya da aşılarını tamamlamayan vatandaşlarımız bir an önce aşılarını olmalı, bu sorumluluğu üzerlerinden atmalı” dedi.

“HALKIMIZ UMUTSUZLUĞA DÜŞMÜŞ DURUMDA”

Şehirli, açıklamasının devamında ise; “Halkımız ne yazık ki hem ekonomik olarak hem de gelecekleri konusunda umutsuzluğa kapılmış durumda. Vatandaşlar ve esnaflar borçlarını ödemekte ve ay sonunu getirmekte zorluk çekiyor. Birçok genç, yurt dışı hayali kuruyor, geleceklerini yurt dışında planlıyor. Şunu hiç kimse unutmamalı. Cumhuriyet Halk Partisi, Türkiye’nin sigortasıdır. Halkımız ve esnafımız CHP’nin iktidarıyla rahata kavuşacaktır. Çünkü partimiz gelecek adına plan ve projelerini oluşturmaktadır. İlk seçimde milletimizin teveccühü ile iktidar olup, geleceğe umutla bakan bir Türkiye’yi inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı. Cengiz GÜNER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here