Altıeylül yeni normale hazır

0
41

Altıeylül Belediyesi, korona virüs önlemlerinde 1 Haziran itibariyle başlayan yeni normal dönemde sağlık işleri ekipleri ile  faaliyete geçen, kırsal ve merkez mahallelerdeki tüm işyerlerinde dezenfekte çalışmalarına başladı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında birçok işyeri geçici süre ile kapanmış, sosyal faaliyetlere ara verilmişti. 1 Haziran 2020 itibari ile ülke genelinde kontrollü olarak hayata dönüş anlamına gelen ‘Yeni Normal’e geçiş yapıldı.

Altıeylül Belediyesi sağlık işleri ekipleri yeni düzenleme ile 1 Haziran itibariyle faaliyete geçen, kırsal ve merkez mahallelerde tüm işyerlerinde dezenfekte çalışmalarına başladı. Esnaflara Başkan Hasan Avcı’nın selamıyla hayırlı işler dileyen Sağlık İşleri ekipleri  içerisinde el dezenfektanı, maske, kolonya vs. bulunan hediyeler takdim edildi.

872 İŞ YERİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMASI YAPILIYOR 

İşyerleri dezenfektesinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren esnaf kendilerine verdiği destek ve duyarlılıklarından dolayı Altıeylül Belediyesi’ne teşekkür etti. Sağlık işleri ekipleri ilçe genelinde; 596 kahvehane, 95 pastahane ve unlu mamuller, 91 kafeterya, 62 lokanta, 20 spor salonu, 5 çay bahçesi ve 3 restaurant olmak üzere 872 işyerinde dezenfekte çalışması yapacak. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here