Altıeylül’den çocuklara şenlik

0
32

Altıeylül Belediyesi, sokağa çıkma izin gününde 18 yaş altı çocuklar için Atatürk Parkı’nda şenlik düzenledi.

Altıeylül Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklığında gerçekleştirilen şenlikte günler sonra sokağa çıkan çocuklar renkli görüntüler oluşturdu.

Sosyal mesafe gözetilerek yapılan aktivitelerle çocuklar hem eğlendi, hem enerji harcadı. Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen eğitmenler eşliğinde spor yapılarak başlanan güne halk oyunları gösterileri ile devam edildi.

Çocukları eğlencelerinde yalnız bırakmayan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, sağlıklı gelecek için sporun gerekliliğine dikkat çekerek bu zorlu süreçte sabırla evlerinde bekleyen çocuklara teşekkür etti. Covid19 salgınında hijyen ve sosyal mesafenin mutlaka korunmasını sözlerine ekleyen Başkan Avcı, pandemi sürecinin devam ettiğini dile getirerek gençlerden maske kullanımı ve hijyen konusunda dikkatli olmalarını istedi. Atatürk Parkı’nda 18 yaş altı çocuklar için 14.00 ile 20.00 saatleri arasında yapılan şenliğin finalinde BAÜN’lü öğrenciler tarafından canlı müzik konseri verildi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here