“Altıeylül’e kadın eli değme vakti geldi”

0
52

‘Millet İttifakı’ Altıeylül Belediye Başkan adayı Esin Balıbek’in kırsal mahallerde sürdürdüğü son seçim çalışmalarına CHP Milletvekili Ahmet Akın da katılarak destek verdi. Balıbek’in elini kaldıran Akın, seçmenden destek isteyerek, “Artık Alteylül’e kadın eli değme vakti geldi” dedi.

‘Millet İttifakı’ Altıeylül Belediye Başkan adayı Esin Balıbek, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Gündüz ilçe sokaklarında esnafla kucaklaşan Balıbek, gece ise kırsal mahallelerde kendisine ve ittifakın  Büyükşehir Belediye Başkan adayı İsmail Ok’a destek istiyor.

Balıbek, son seçim çalışmasını Balıklı ve Çandır Kırsal Mahallelerinde yaptı. CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’ın da katılarak Balıbek’e destek verdiği ve seçmenden oy istediği seçim çalışmalarına CHP İl Başkanı Serkan Sarı, Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, Altıeylül Belediye Meclis Üyesi adayları, kadın kolları üyeleri ve İYİ Parti üyeleri katıldı.

Kırsal Mahalle ziyaretlerinde konuşan CHP Milletvekili Ahmet Akın, kendi adaylığının geri çekilmesine rağmen partisi için seçim çalışmalarına katıldığını, Altıeylül Belediye Başkan adayı Esin Balıbek’e destek için köye geldiğini söyledi.

Ak Parti’li belediyelerin Balıkesir’i yönetemediğini iddia eden Akın, “Esin Balıbek, uzun zamandır bu seçimler için çalışıyor. Altıeylül son 5 yıllık süreçte iyi yönetilemediği gibi borçlu bir belediye haline geldi. Köylerin sorunları ile ilgilenilmedi. 31 Martta vereceğiniz oylarla CHP’nin sosyal belediyecilikte elde ettiği başarıları Altıeylül’de görebilirsiniz. Altıeylül’e Esin Balıbek ile artık kadın eli değmeli. Bu ilçenin sorunları ancak CHP’li belediyeler ile çözülür” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here