Annelerden şefkat eli

0
76

Her yıl Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılayan, onlara sıcak elini uzatan Türk Anneler Derneği (TAD) Balıkesir Şubesi bu Ramazan ayında da ailelerin imdadına koştu.

TAD Balıkesir Şube Başkanı Zekiye Seferbey, her zaman olduğu gibi bu Ramazan ayında da dernek olarak ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olduklarını söyledi.

Çeşitli meslek odası, şirket, işadamı, dernek yönetimi ve hayırsever vatandaşların katkıları ile bugüne kadar 450 aileye gıda paketi verdiklerini, bu sayının Ramazan ayı sonuna kadar 500’ü bulacağını söyleyen Seferbey, “Bugüne kadar 500 çocuğu giydirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca yaşlı ve muhtaç durumda olanların da giyim ihtiyaçlarını karşıladık” dedi.

“HER TÜRLÜ YARDIMI YAPIYORUZ”

Muhtaç durumda olan ailelere ihtiyaçlarına göre eşya yardımı da yaptıklarını dile getiren Seferbey, “Derneğimize gelen ve talepte bulunan hanımlara şalvarlık kumaş da veriyoruz” diye konuştu.

“YARDIM KARTI DA VERİLDİ”

Seferbey, açıklamasında dernek yönetimi olarak ihtiyaç sahibi 35 vatandaşa yardım kartı verdiklerini ayrıca bugüne kadar 7-8 bin lira civarında vatandaşlara nakdi yardımda bulunduklarını sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here