Arslan’a “hayırlı olsun” dedi

0
98

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın ziyaret etti. Hayırlı olsun ziyaretinde karşılıklı birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Yılmaz, Ak Parti Edremit İlçe Başkanı Yaşar Karabulut, Büyükşehir Belediyesi daire başkanlarıyla birlikte Edremit Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Selman Hasan Arslan tarafından kapıda karşılanan Yücel Yılmaz, yeni dönemin Edremit’e ve Balıkesir’e hayırlı olmasını diledi. Edremit Belediye Başkanı Arslan da programında olmamasına rağmen Yılmaz’ın yaptığı ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti, artık seçimlerin geride kaldığını hizmet zamanı oluğunu ifade etti.

Arslan, “Halkımızın tercihi ile sizler Büyükşehir Belediyesi’nde, bizlerde Edremit Belediyemizde göreve geldik. Artık siyasi kimliğimizi bir kenara bıraktık. Hizmet için neler yapabiliriz diye karşılıklı görüş alışverişi içerisinde olacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak sizlerin sorumluluğunda olan konularda Edremit’in ihtiyacı olan konularda gerekli desteği göstereceğinize inanıyorum” dedi.

“EDREMİT’E, HAK ETTİĞİ GEREKLİ HİZMETLERİ YAPACAĞIZ”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da samimi bir şekilde karşılandıklarını belirterek, gösterilen misafirperverlik nedeniyle teşekkür etti. “İlçelerdeki yatırımlarımızla ilgili bir takvim oluşturacağız ve bu takvime göre sizlerle iletişim halinde birlikte hayata geçireceğiz. Balıkesir’imizin her bir köşesine olduğu gibi Edremit’e de hak ettiği gerekli hizmetleri yapacağız” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ziyaretin anısına Başkan Arslan’a tablo hediye etti. Ziyarette Büyükşehir ve ilçe belediye meclis üyeleri de hazır bulundu. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here