Aşkınıza vefa gösterin onu çikolatayla mutlu edin

0
97

Vefa Gıda Pazarlamanın ürün yelpazesinde Türkiye’de olmayan ürün çeşitleri var. 10 liradan bin liraya kadar ürünlerin satıldığı işyerinde çikolata çeşitleri dikkat çekiyor. Vefa Gıda Pazarlama ‘14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel tasarım Çikolata Çiçek (Buket Çikolata) hazırladı. Telefonla alınan siparişler adrese teslim ediliyor.

Sahipliğini Veli Büyükgüldalı’nın yaptığı Gaziosman Paşa Mahallesi İzmir Yolu 2’nci kilometrede faaliyet gösteren Vefa Gıda Pazarlama’ya gelen her vatandaş, güler yüzle karşılanıyor. İkramda bulunuluyor. “Bizde her gün Sevgililer Günü” diyen İşletme sahibi Veli Büyükgüldalı, ‘14 Şubat Sevgililer Günü’ nedeniyle özel tasarım ‘Çikolata Çiçek’ (Buket Çikolata) hazırladıklarını söyledi.

HER BÜTÇEYE UYGUN ÇİKOLATA VEFA GIDA’DA

Ürün yelpazesinin çeşitliliği ile öne çıkan Vefa Gıda Pazarlama’yı 0 533 747 1959 ya da 221 44 40 numaralı telefonlardan arayarak 10 liradan bin liraya kadar ürün siparişi verebilirsiniz. Vefa Gıda Pazarlamada spesyal olarak düğün, söz, nişan, doğum günü ve protokol çikolataları siparişleri de verebilirsiniz.

100 GRAM KAHVE 50 GRAM TUZUN HİKAYESİ

Vefa Gıda Pazarlamanın sahibi Veli Büyükgüldalı, kız isteme çikolatasının özelliğini şöyle anlattı: “Kız isteme çikolatasının içinde ‘Kahvemizle 40 yıl hatır almaya geldik’ sözünden yola çıkarak, 100 gram kahve ile 50 gram tuz var. Bunun nedeni aileler ilk kez karşı karşıya geliyor. Komşunuz kadar yakınız mesajı veriliyor.”

HEDEF: VATANDAŞ MEMNUNİYETİ

Vefa Gıda Pazarlamada ürünler toptan fiyatına perakende olarak satılıyor. Hizmet kalitesi, vatandaş memnuniyetini hedefleyen Vefa Gıda Pazarlamada gelen konuklar güler yüzle karşılanıyor. İhtiyaçları anında karşılanıyor. “Vefa Gıda Pazarlamaya bir kez gelmeniz yeterli” diyen Vefa Gıda Pazarlama’nın sahibi Veli Büyükgüldalı, “Sevgililer Günü’nde tüm vatandaşlara hizmet vermeye hazırız” dedi.

SEVGİLİLER GÜNÜ, ÖZEL BİR GÜN

2005 yılında Balıkesir’e gelen Maltepe Mahallesinde bu işe başlayan Veli Büyükgüldalı, “Biz Balıkesir’e hediyeleşmeyi getirdik. Tavsiye ile büyümeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Sevgililer Günü’nün özel bir gün olduğunu ifade eden Büyükgüldalı, vatandaşlara şu mesajı verdi: “Çikolata ile sevdiklerinizi mutlu edin. Vefa Gıda Pazarlama’da her bütçeye uygun çikolata var.”

ÇİKOLATA’DAN ÇOK DAHA FAZLASI

Vefa Gıda Pazarlama işyeri bin 500 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. İşyerinin içinde paketleme tesisi de bulunuyor. Büyükgüldalı, kargo ile her yere ürün gönderdiklerini söyledi.

Ayrıca ‘Kapında Çikolata’ uygulaması ile şehir içi paket servislerinin de olduğunu belirtti. “Size bir telefon kadar yakınız” mesajı veren Büyükgüldalı, ürün yelpazelerinin içinde Türkiye’de başka yerde olmayan ürünlerin olduğunu ifade etti. Büyükgüldalı, son olarak “Türkiye’de ilklerle hizmet veriyoruz. Çikolata’dan çok daha fazlası burada” dedi. Cengiz GÜNER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here