Aydemir, il başkanları toplantısına katıldı

0
71

DEVA Partisi Balıkesir İl Başkanı Kemal Aydemir parti yöneticileri ile birlikte Ankara’da yapılan aylık olağan İl Başkanları toplantısına katıldı.

DEVA Partisi’nin 6’ncısı gerçekleştirilen İl Başkanları toplantısına Balıkesir İl Başkanı Kemal Aydemir ile birlikte İl Teşkilat Başkanı Soner Avcı, İl Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Tuğrul Sözat, İl Doğa Hakları ve Çevre Çalışmaları Başkanı Çağatay Kömürcü’de katıldı.

İl Başkanlarına seslenen Genel Başkan Ali Babacan, “Bizim temel hedefimiz; yeni Türkiye’nin düzenini, ilkeler ve kurallar üzerine inşa etmektir. Herkesin, hukuk ve kurallar içerisinde hareket etmesini sağlamaktır. Bu kapsamda; gençleri işsiz bırakıp, üçer beşer maaşla kamu kaynaklarını kendilerine bağlayanlara müsaade etmeyeceğiz. Kamu ihalelerini, özel davet usulüyle yaparak, kayırmacılıkla, yolsuzlukla bu ülkeyi fakirleştirenlere dur diyeceğiz. KHK gibi ucube bir yolla, binlerce aileyi mağdur edenlerin önünü kapatacağız” dedi.

Toplantı sonrası açıklama yapan İl Başkanı Kemal Aydemir, “Bugün Türkiye’nin dört bir tarafından gelen İl Başkanı arkadaşlarımız, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve en nihayetinde Genel Başkanımız Ali Babacan ile birlikte çok verimli bir toplantı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Realist hedefleri olan, bu hedefler doğrultusunda da çalışmalarını ivmelendirerek sürdüren bir partiyiz. Biz yerelde ciddi çalışmalar yapıyor ve partimizin politikalarını vatandaşlarımıza aktarıyoruz. Şu an için 18 ilçemizde yönetimleri oluşturduk. Allah nasip ederse en geç 1 ay içerisinde Sındırgı ve Marmara Adası teşkilatlarımızı da kurup 20 ilçemizdeki İlçe bazlı yönetimlerimizi oluşturmuş olacağız. Bir taraftan da mahalle teşkilat çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here