Balıkesir ASRİAD, Danışman’ı ziyaret etti 

0
106

ASRİAD Balıkesir Şube Başkanı Cüneyt Kaba, dernek yöneticileri ile birlikte ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman ile görüştü. Kaba, yapacakları yeni projeler ve gençlik yapılanması ile birlikte önümüzdeki süreçte gündemde olacaklarını söyledi.

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Balıkesir Şube Başkanı Cüneyt Kaba, dernek yöneticileri ile birlikte Genel Başkan Adnan Danışman’ı ziyaret etti. Ziyarete Balıkesirli iş adamlarının yanı sıra Balıkesirli gençlerde katıldı. Yapılan toplantıda ülke içi konuların yanı sıra Balıkesir içinde istişarelerde bulunuldu.

ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, Balıkesir ASRİAD Şubesinin ziyaretinden çok memnun kaldığını belirterek “Genç ve dinamik bir kadro ile yola çıkan Balıkesir ASRİAD ekibini burada görmek bizleri gururlandırdı. Yapılacak yeni işler için ASRİAD’ın ne kadar doğru bir tercih olduğunu gösterdiler” dedi.

Gençlik yapılanması ile yeni bir döneme girdiklerini belirten ASRİAD Balıkesir Şube Başkanı Cüneyt Kaba, “Balıkesir’de ASRİAD iyi bir yapılanma sonrasında yoluna devam etmişti. Şimdi ise başarılı işadamlarımızın yanına genç dinamik bir ekip ile yeni genç işadamlarımızı da katarak Balıkesir’in yükselen iş portföyünü her alanda göstermeyi amaçlıyoruz. Bu kapsamda yaptığımız genel merkez ziyaretimiz oldukça verimli geçti. Bu tarz iş, siyaset ve teknik gezilerimiz yıl boyunca sürecek. Balıkesirli işadamlarımızı ASRİAD çatısı altına bekliyoruz  Genç ASRİAD oluşumuna katılımlarda her geçen gün devam ediyor” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here